1. Новини Закарпаття
  2. >

Євросоюз вніс зміни до візового кодексу

06.06.2019 16:10 Без кордонів

Громадяни третіх країн, які часто відвідують Євросоюз, зможуть розраховувати на багаторазові візи.

Громадяни третіх країн, які часто відвідують Євросоюз, зможуть розраховувати на багаторазові візи.

Рада ЄС ухвалила поправки до візового кодексу, які полегшують умови отримання віз для сумлінних мандрівників і сприяють боротьбі з нелегальною міграцією. Про це в четвер, 6 червня, повідомляє Європейська правда з посиланням на рішення Ради ЄС. 

Нові правила означають швидші і зрозумілі процедури для тих, хто подорожує законно. Зокрема, візову заявку тепер можна подати за шість місяців (замість сьогоднішніх трьох) і не пізніше 15 днів до дати початку подорожі.

Також з'являється можливість заповнення і підпису заявки в електронній формі. Крім того, вводиться гармонізований підхід до мультивіз для тих, хто подорожує часто і має позитивну візову історію. За новими правилами, збільшується і вартість консульського збору - із 60 до 80 євро.

Оновлений кодекс передбачає перегляд розміру візового збору кожні три роки. Зміни також будуть сприяти поліпшенню співпраці ЄС з третіми країнами при реадмісії шляхом введення нового механізму використання обробки віз як своєрідного важеля.

Читайте на ГК:Венеція на карантині: в каналах плавають медузи, косяки риб та лебеді (ВІДЕО, ФОТО))
Читайте на ГК:Вийшла п'ята версія сервісу відеоконференцій Zoom
Читайте на ГК:З 24 квітня на GeForce Now НЕ буде доступу до ігор Microsoft Xbox Game Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters і Klei Entertainment.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська