1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорщину звинуватили в порушенні прав біженців

22.05.2019 22:19 Без кордонів

Уряд має скасувати нову підставу для ненадання притулку, що призвело до практично систематичного відхилення заяв.

У Раді Європи заявили про порушення в Угорщині прав людини, порушення рівня захисту біженців і проблеми з незалежністю судової системи, про це йдеться в доповіді комісара з прав людини Дуні Міятович, повідомив Кореспондент.

"Порушення прав людини в Угорщині негативно впливають на всю систему захисту і верховенство права. Їх необхідно вирішувати в терміновому порядку", - йдеться в доповіді. 

Документ зосереджується на правах осіб, які шукають притулку, і біженців; правозахисників і громадянського суспільства, незалежності судової влади; гендерній рівності і правах жінок. Комісар вважає, що позиція уряду щодо мігрантів і шукачів притулку призвела до прийняття законодавчої бази, яка підриває процес прийому прохачів притулку й інтеграції біженців. 

Міятович закликає уряд Угорщини утримуватися від використання антимігрантської риторики і кампаній, які розпалюють ксенофобські настрої. Комісар зазначає, що шукачі притулку в Угорщині мають обмеження щодо здійснення свого права звертатися за міжнародним захистом у двох транзитних зонах уздовж угорсько-сербського кордону, куди можуть в'їхати мало людей. 

"Уряд повинен скасувати нову підставу для ненадання притулку, що призвело до практично систематичного відхилення заяв. Я також глибоко стурбована неодноразовими повідомленнями про надмірне застосування насильства з боку поліції під час насильницького виселення іноземних громадян", - заявила Міятович.

Читайте на ГК:До уваги закарпатців: залізничний вокзал Келеті в Будапешті закрили
Читайте на ГК:Угорський президент Адер запросив Зеленського відвідати Угорщину
Читайте на ГК:LeFigaro: На землях Віктора Орбана, людини, що кидає виклик ЄС своїм проектом християнської Європи
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus