1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Дітки з Луганщини побували на визначних природних об'єктах Закарпаття

19.05.2019 13:22 Без кордонів

16 травня 2019 року для вихованців громадської організації „ДГО Ніхто Крім Насˮ з Луганської області, що перебувають на відпочинку у Воловецькій філії „Арнікаˮ, організовано автобусну екскурсію визначними місцями Міжгірського району – одного з гірських районів Закарпаття.

У с. Синевирська Поляна Міжгірського району діти відвідали екопарк „Долину вовківˮ, де ознайомилися із тваринами різних видів, завезених із різних куточків світу, – вовками, оленями, косулями, понi, вiслюком та навiть тиграми і левами.

Справжньою родзинкою подорожі Міжгірським районом стала екскурсія до Синевирського озера – перлини Українських Карпат. Діти піднялися на висоту 989 метрів над рівнем моря, пройшли екологічною стежкою навколо озера, оглянули навколишні природні краєвиди.

Під час екскурсії діти відвідали реабілітаційний центр бурих ведмедів, який знаходиться у Національному природному парку ,,Синевир”.

Пізнавальна екскурсія для Луганських дітей, відкрила для них визначні природні об’єкти Закарпаття, які знаходяться у Міжгірському районі, наповнила новими враженнями та знаннями про природу Карпат, дала можливість набути новий життєвий досвід зі збереження та примноження природи України, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, закарпатець став володарем Кубку світу з кікбоксингу.

Читайте на ГК:На перевалі в Закарпатті помітили колону військової техніки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Воловці виявили першу особу, інфіковану коронавірусом
Читайте на ГК:У Воловецькій райлікарні готуються до роботи в умовах складної епідемситуації (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська