1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Зеленського побачили різницю між угорськими паспортами в Закарпатті та російськими на Донбасі

06.05.2019 12:36 Без кордонів ВАЖЛИВО

Між епізодом з видачею угорських паспортів в Берегові на Закарпатті та видачею російських паспортів в окремих районах Донбасу «є велика різниця».

Між епізодом з видачею угорських паспортів в Берегові на Закарпатті та видачею російських паспортів в окремих районах Донбасу «є велика різниця».

Таку точку зору в ефірі телеканалу NewsOne висловив представник штабу обраного президента України Володимира Зеленського Святослав Юраш.

«Між Береговом і Донбасом є велика різниця. На Донбасі йде активна війна, яку Російська Федерація всіляко веде », - сказав він.

«В українському законодавстві написано дуже чітко з цього питання: якщо у вас є інший паспорт, то в Україні вас все одно судять за вашим українським паспортом», - додав Юраш.

Член команди Зеленського підкреслив, що в Україні мати громадянство двох і більше країн формально не заборонено. При цьому він додав, що цей аспект потрібно детально прописати в законодавстві, «щоб цієї дискусій не велося і вона була більш однозначною».

«Звичайно, це є в наших побажаннях щодо законодавчих ініціатив», - додав Юраш.

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ, що спрощує отримання російського громадянства для жителів окремих районів Донецької та Луганської областей, які контролюються угрупованнями «ДНР» і «ЛНР».

Читайте на ГК:Коронавірус виявили ще в чотирьох мешканців м.Берегово
Читайте на ГК:Подробиці нового випадку коронавірусу в Берегові: дівчина дізналась про хворобу випадково
Читайте на ГК:У Берегові демонтують в’їзди до автостоянок в центрі міста: причина - заборгованість (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська