Потяг за маршрутом Мукачеве - Кошице почне курсувати з 9 червня, заявили у Міністерстві транспорту Cловаччини.

Словацька сторона зазначає, що новий рейс не лише з'єднає українські та словацькі міста, а й надасть можливість пасажирам зручно пересісти на інші маршрути. Ті, хто приїде з боку Словаччини, матиме змогу на українській стороні пересісти на потяги у напрямку Одеси, Києва, Харкова та Львова, а з боку України – потрапити до Прешова, Братислави та Праги.
Митний та паспортний контроль відбуватиметься з боку Словаччини у Черна-над-Тисою, а з боку України – у Чопі. Нові потяги до України забезпечить Братислава, і вони не потребуватимуть заміни візків колісних пар. Час у дорозі становитиме близько 4 годин, повідомляє "ЄП" з посиланням на Webnoviny.sk.
У грудні "Укрзалізниця" запустила прямий потяг Мукачеве - Будапешт. Потягом до столиці Угорщини можна дістатися за 6 годин.
Нагадаємо, стали відомі всі секрети корисної паски
Читайте також:
- ТЦК з копами ловлять їх прямо в ліжку та відстежують IP: новий метод мобілізації “дістане всіх”
- Небезпека у всіх областях: ворог скидає в міста і села підозрілі предмети. Знахідки є смертельними (ФОТО)
- Будуть ловити жорсткіше, "притиснуть" усіх: мобілізація в Україні рекордно змінилась
- Страшний вірус наближається в Україну: вже діє масштабний контроль на кордонах. Яка ситуація?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Курщина палає: як українці вирвалися з пастки?
Як відбувався відступ
17.03.2025 01:03 20948 0 Суспільство

ТЦК не здивує: бойові повістки наперед скасовані
Які повістки можуть надіслати
22.03.2025 01:33 21544 0 Суспільство

Вибухнув лімузин Путіна: в Кремлі царює паніка (ВІ...
Інформацію про вибух автівки імовірно з ...
29.03.2025 21:48 35926 0 Влада

На це очікували тисячі закарпатців: що запустять у...
Унікальний проєкт запрацює вже із першог...
31.03.2025 20:34 31019 0 Влада

«Будапешт готується до приєднання деяких районів З...
Чергова спроба посіяти розбрат та хаос, ...
31.03.2025 22:38 153979 0 Суспільство

"Сніжний Армагедон" в областях: в Україні вирує жа...
Погода у квітні перейшла на "мінусові те...
06.04.2025 10:24 20594 0 Суспільство