1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття та Польщу на 5 днів об’єднає піший перехід на кордоні

25.04.2019 08:14 Без кордонів

На початку травня до 15-ї річниці вступу Польщі в ЄС Підкарпатське воєводство та Закарпатття організовують тимчасовий запуск пішохідного контрольно-пропускного пункту «Лубня-Волосате».

На початку травня до 15-ї річниці вступу Польщі в ЄС Підкарпатське воєводство та Закарпатття організовують тимчасовий запуск пішохідного контрольно-пропускного пункту «Лубня-Волосате».

Відновлені минулого року з ініціативи облдержадміністрації Дні добросусідства України та Польщі в межах Закарпатської області та Підкарпатського воєводства дали потужний поштовх для подальшого розвитку транскордонного співробітництва між двома регіонами.

З 1 по 5 травня працюватиме пішохідний прикордонний пункт «Лубня – Волосате». Саме ця локація вже тривалий час розглядається як найбільш перспективна точка для функціонування повноцінного КПП, який має стати першим на українсько-польському кордоні в межах Закарпатської області, інформує Перший.

У відкритті тимчасового КПП з польського боку планують взяти участь маршал Сейму Польщі Марек Кухцінський та міністр інвестицій і розвитку Єжи Квєцінський. Захід має на меті вивчити потенціал туристичного потоку між двома прикордонними регіонами.

Мешканці та гості Закарпаття зможуть скористатися можливістю відвідати Польщу через пішохідний перехід, який працюватиме з 1 по 5 травня з 8.00 до 20.00 за київським часом. Перетин кордону – за біометричним паспортом або Шенгенською візою.

Нагадаємо, в Ужгороді обговорили розвиток потенційних об’єднаних громад на Закарпатті

Читайте на ГК:Гермафродити Arion нищать врожаї на Закарпатті: як боротись з ненажерливим шкідником (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті знову сильні зливи з градом: очікують підтоплення та сходження сель
Читайте на ГК:Коронавірус на Закарпатті: за добу померли троє пацієнтів, 78 нових інфікованих
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська