1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські митники вилучили 478 пачок цигарок в запасних колесах

21.02.2019 08:55 Без кордонів

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено дві спроби вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів.

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено дві спроби  вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів.

В одному випадку громадянин заїхав на митний пост на автомобілі «ВАЗ 21101», а в другому на «VOLKSWAGEN».

Прибувши у зону діяльності митного поста, та обравши «зелений коридор», громадяни повідомили, що не перевозять приховані від митного контролю товари та предмети. Проте, працівники митниці, врахувавши ризики, скерували автомобілі в бокс для поглибленого огляду.

В результаті огляду митники в запасному колесі «ВАЗ 21101» виявили 50 пачок цигарок «COMPLIMENT» та «LIFA» без акцизних марок України, а також 70 пачок «LM», «ROTHMANS» з акцизними марками України. Відтак в результаті огляду «VOLKSWAGEN» працівники митниці виявили також в запасному колесі, під декоративною обшивкою задніх дверей та заднього крила 118 пачок «MARVEL» та 240 пачок «STRONG» з акцизними марками України.

Таким чином, громадяни скоїли дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правили цигарки, запасні колеса та автомобіль «VOLKSWAGEN» вилучено, повідомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, в Україні розмитнили майже 124 тисячі "єврономерів", у Мінфіні дали поради власникам нерозмитнених авто.

Читайте на ГК:"Квартира на вагу золота": Ужгород у трійці лідерів за вартістю квадратного метру житла в Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:MomTalks: в Ужгороді говорили про досвід материснства (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді презентували виставу "Це все вона" за участі Римми Зюбіної (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська