1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Розібратись зі сміттям на Закарпатті допоможе Угорщина

12.02.2019 16:10 Без кордонів

Меморандум про спiвпрацю у переробцi твердих побутових вiдходiв пiдписали Угорсько-українська торгово-промислова палата та Закарпатська ОДА.

У вiвторок, 12 лютого, голова Закарпатської ОДА Геннадiй Москаль зустрiвся з делегацiєю Угорсько-української торгово-промислової палати (MUKIK). 

У ходi зустрiчi сторони пiдписали Меморандум про спiвпрацю мiж Угорсько-українською торгово-промисловою палатою та Закарпатською обласною державною адмiнiстрацiєю. У документi йдеться про координацiю спiльних зусиль у вирiшеннi проблеми управлiння i переробки твердих побутових вiдходiв на територiї Закарпаття.

- Використовуючи угорськi технологiї сортування i обробки смiття, з вiдiбраних таким чином чистих органiчних вiдходiв можна виробляти спецiальнi добрива i компост, – зазначив президент Угорсько-української торгово-промислової палати Шандор Гелб. – Органiчнi компоненти вiдсортованих вiдходiв використовують у сiльському господарствi для покращення властивостей i якостi ґрунтiв. Завдяки реалiзацiї вiдiбраної з вiдходiв i переробленої сировини проект управлiння вiдходами є фiнансово стабiльним i прибутковим.

Пiдписанти Меморандуму пiдкреслили, що мають спiльнi намiри будувати довготривалi дiловi вiдносини на основi рiвностi, партнерства та в iнтересах кожної зi сторiн.

Нагадаємо, потяг "Мукачево-Будапешт" їздить заповненим тільки на третину

Читайте на ГК:На Закарпатті переселенці отримали посвідчення, за якими зможуть проголосувати на виборах президента (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Жителі однієї з вулиць Ужгорода вимагають зняти верхній шар асфальту й залишити бруківку (ФОТО)
Читайте на ГК:У Чопі чперез крадіжки електрики перевірятимуть жителів багатоповерхівок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus