1. Новини Закарпаття
  2. >

Нацбанк прогнозує зниження потоку українських заробітчан у Польщу

02.11.2018 14:34 Без кордонів

У НБУ відзначають, що українці стануть рідше їздити на роботу в Польщу через перспективу уповільнення економічного зростання в цій країні.

Національний банк очікує подальшого зниження інтенсивності трудової міграції з України Польщу. Про це йдеться в Інфляційному звіті НБУ за жовтень. 

Відзначається, що зростання ВВП Польщі сповільниться до 3,5% в 2019 році і 2,8% в середньостроковій перспективі. 

"Очікується зниження інтенсивності трудової міграції з України до Польщі, з огляду на перспективи уповільнення економічного зростання в Польщі, зниження темпів створення нових робочих місць і зростання зайнятості, про що свідчать останні опитування кон'юнктури, а також стримана зацікавленість польських роботодавців у залученні на відкриті вакансії працівників з України", - йдеться у звіті. 

У той же час, ризик посилення міграційних процесів залишатиметься вагомим через збільшення зацікавленості українців у працевлаштуванні в інших країнах за кордоном. 

"Про це, зокрема, свідчать дані пошукової системи Google - з другої половини 2017 року зросло кількість запитів на пошук роботи в Чехії. Крім того, в декількох європейських країнах оголошені плани щодо спрощення процедур працевлаштування іноземних громадян", - повідомили в НБУ.

Читайте на ГК:В Закарпатті говорили про стан децентралізації (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Рахівщини, Ужгорода та Берегівщини 22 листопада 2018 року
Читайте на ГК:Уродженку Закарпаття зловили у Києві на крадіжці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus