1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Українці частіше за інших купують житло в Польщі

26.07.2018 21:55 Без кордонів

Наступні місця серед іноземців займають німці, британці, білоруси і французи. Найпопулярнішими були квартири в Варшаві, Кракові та Вроцлаві.

Українці вже третій рік поспіль купили найбільшу площу житлових приміщень у Польщі, порівняно з іншими іноземними національностями. Як повідомляє Dziennik, минулоріч громадяни України отримали квартир на площу 70 тис. кв. м, тобто на 16% більше за 2016 рік, тоді як загальний попит іноземців склав 264 тис. кв. м. (за рік +6%). 

Таким чином українці купили 27% площі, придбаної усіма іноземцями (фізичними особами), тобто на 3% більше, порівняно з попереднім роком. На сьогодні в Польщі працює близько мільйона українців. Наступні місця серед іноземців займають німці, британці, білоруси і французи. Найпопулярнішими були квартири в Варшаві, Кракові та Вроцлаві.

У 2017 році іноземці придбали 1047 приміщень у польській столиці, тобто на 5% менше, ніж на рік раніше. За даними Євростату, ціни на житло в Польщі минулоріч зросли на 3,4%, порівняно з попереднім роком.

Читайте на ГК:З українцями працює кожна п'ята фірма Польщі - ЗМІ
Читайте на ГК:У Польщі українці працювали на нелегальному заводі з виробництва сигарет
Читайте на ГК:Поляк помер після бійки з українцями
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus