1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Підприємцям із Чехії пропонують інвестувати гроші у бізнес на Закарпатті

28.05.2018 15:20 Без кордонів

У крайовій адміністрації Устецького краю, що в м. Усті над Лабем, відбувся перший міжрегіональний форум, організатором якого виступила чеська Регіональна торгова палата.

Відкрили зібрання приймаюча сторона – гетьман Устецького краю Олдржих Бубенічек та гість із Закарпаття - голова облради Михайло Рівіс.

З української делегації у форумі також взяли участь: депутат облради Василь Федурця, керівники Свалявської та Тячівської райрад - Мирослава Ливч та Іван Фабрицій, секретар Хустської міськради Володимир Ерфан, декан економічного факультету УжНУ Віталій Сержанов, представники бізнесу, науковці обох регіонів.

- Основна увага сьогоднішнього дискусійного майданчика приділяється співпраці з головним партнером Усті над Лабем – Закарпаттю, - підкреслив у своєму виступі гетьман, додавши: - І хоча наш край уклав з ним контрактне партнерство менше року тому, але проекти вже реалізовуються для його активного виконання.

В свою чергу, Михайло Рівіс підкреслив потенціал розвитку співпраці Закарпаття з чеським краєм у сферах торгівлі, туризму, освіти і зайнятості.

Також він наголосив, що Срібна Земля має значну інвестиційну привабливість.

- Закарпатський край не є типовим промисловим регіоном, але він по-своєму цікавий іноземним інвесторам. Туристичні пропозиції включають природні надбання: гірські річки та озера, багаті мінеральні джерела. За рік Закарпаття відвідало понад два мільйони людей. Тож, вкладені інвестиції в розвиток туризму згодом повернуться інвестору у вигідному грошовому еквіваленті, - зауважив очільник облради. Відтак закликав чеських підприємців активніше інвестувати в Закарпаття.

Далі відбулася відеопрезентація Устецького краю та Закарпатської області. Відтак учасників форуму ознайомили з оцінкою ділового середовища в обох регіонах.

Насамкінець присутнім представлено відеоролики про університет Яна Євангеліста Пуркіні в Усті над Лабем та Ужгородський національний університет. Про діяльність та досягнення закарпатського вишу детально розповів декан економічного факультету УжНУ, кандидат економічних наук, доцент Віталій Сержанов, який наочно продемонстрував також і майбутні можливості випускників-студентів, викладачів для спільної участі в міжнародних проектах і ​​конкретних планах.

Прес-служба Закарпатської облради.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus