1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатцям, які живуть з кордону: найважливіше зміниться лише через рік / ЮРИСТ

02.01.2018 22:06 Без кордонів Думка Голос Карпат

Закарпатський юрист проаналізував зміни до Податкового кодексу України і роз'яснив читачам Голосу Карпат важливі деталі нововведень. 

7 грудня ВР внесла поправки до Митного кодексу, якими обмежила безмитне ввезення товарів через кордон. Пізніше президент Порошенко підписав цей закон, який з 1 січня 2018 року набрав чинності.

Однак у Прикінцевих положеннях зазначено, що нові ліміти на безмитне ввезення товарів наберуть чинності з 1 січня 2019 року, роз'яснив читатчам Голосу Карпат правник Едуард Пуканич.

Зміни до Податкового кодексу України, які пролобіювала група вітчизняних інтернет-магазинів (дай Бог їм здоров'я, щоб вони найближчим часом розорилися) наберуть чинності з 1 січня 2019 року, - написав Пуканич на своїй сторінці в Фейсбуці.

Як повідомив юрист, згідно цих змін стаття 196 ПКУ викладається у новій редакції, яка передбачає, що без сплати податків:
- можна буде отримати в місяць не більше однієї міжнародної посилки на суму до 150 євро або три посилки на загальну суму до 150 євро.
- можна буде завезти через пункт пропуску через державний кордон України товари сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, якщо ти був відсутній в Україні більше ніж 24 години та якщо ти в’їжджаєш в Україну не частіше одного разу протягом 72 годин.

На офіційному веб-сайті Верховної Ради України вже опубліковано текст прийнятого Закону України № 2245-VIII.

Едуард Пуканич зазначив, що згідно тексту названого Закону, такий набирає чинності з 1 січня 2018 року, крім:

підпункту 1 пункту 25 (щодо нової редакції підпункту 191.1.1 пункту 191.1 статті 191), абзаців другого  четвертого пункту 27 (щодо нової редакції підпункту 196.1.17 пункту 196.1 статті 196) та підпункту 2 пункту 44 (щодо внесення змін до пункту 252.20 статті 252 у частині зменшення ставок рентної плати на газовий конденсат) розділу І цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2019 року.

Ще один подарунок від влади, яка невпинно працює над покращенням нашого життя, - резумював Пуканич.

Нагадаємо,  черги на кордонах в Закарпатті починають «наростати».

Також читайте про “Святковий” колапс на кордонах Закарпаття: чому і як довго люди стоять в чергах.

Читайте на ГК:В Закарпатті говорили про стан децентралізації (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Рахівщини, Ужгорода та Берегівщини 22 листопада 2018 року
Читайте на ГК:Уродженку Закарпаття зловили у Києві на крадіжці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus