1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

В угорській націоналістичній партії Йоббік готується путч проти її лідера

04.12.2017 08:34 Без кордонів

Про це пише портал Riport.hu. Низові ланки не задоволені політикою Габора. Вони називають його зрадником і знищувачем партії.

Первинні осередки Йоббік вже налагодили зв’язки між собою, обмінюються інформацією, спільно обговорюють шляхи усунення з поста глави партії Габора Вона. Останній відчайдушно шукає можливості утримати ситуацію. Обраний ним засіб – розпуск “бунтівних” організацій. В редакції порталу вже є документи, що підтверджують це. Приміром, таким чином припинили діяльність Залоегерсегського осередку. Окремі члени виходять із структур Йоббік і заявляють, що працюватимуть далі як незалежні функціонери.

“Повстали” партійці Йоббік і в Егері. Депутат Державних Зборів від цієї низової ланки Адам Мірковцкі не сміє потрапляти на очі однопартійців, бо не може пояснити, чому останнім часом Йоббік “підтанцьовує” одному з найвпливовіших і найбагатших політиків Угорщини Лайошу Шімічко, “притирається” до крайніх лібералів, навіть до одіозного уродженця Будапешта Джорджа Сороса, який теж активно включився у передвиборну кампанію в країні.

Своїми новими лідерами “бунтівники” бачать Ласло Тороцкоі та Елевда Новака. Останній на знак протесту проти політики Габора Вона навіть склав свої повноваження депутата угорського парламенту і відверто розгорнув прапор боротьби з нинішнім главою партії,- пише портал новин Hirado.hu.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus