1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Уряд Угорщини вирішив надавати допомогу угорським дітям, що народились за кордоном

29.11.2017 08:25 Без кордонів Голос Карпат

Пропозицію Кабміну Віктора Орбана вчора, 28 листопада, підтримали депутати Державних Зборів. 152 парламентарії проголосували “за”, 21  утримався, проти не було нікого.

Разову фінансову допомогу новонародженим влада Угорщини надає з 2006 року: на ім’я немовляти перераховується 42 500 форинтів, які можуть використовуватися після досягнення дитиною 18 років. За цей період вносити сюди додаткові кошти можуть і батьки. Держава теж “вирівнюватиме” рахунки. За 18 років покладені на рахунок кошти приноситимуть відповідні дивіденди.

До цього часу таку фінансову підтримку одержували лише діти, що народились в Угорщині. Тепер її виділятимуть і тим, хто побачив світ за межами країни. Причому, можна подати клопотання заднім числом для тих немовлят, що народилися після 30 червня нинішнього року.

Спрощено й систему надання матеріальної допомоги: у тих країнах, де подвійне громадянство заборонене, батькам досить показати посвідчення закордонного угорця.

Уряд Угорщини сподівається, що своїм рішенням стимулюватиме підвищення народжуваності в угорських сім’ях, що проживають за кордоном.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus