1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

УжНУ починає співпрацю з міжнародною компанією IBM

07.09.2017 08:45 Без кордонів

Найближчим часом планується організація презентації компанії IBM на Закарпатті, а 21 вересня в Києві відбудеться щорічний захід IBM — Watson Kyiv Summit 2017.

Кафедра програмного забезпечення систем факультету інформаційних технологій виступила ініціатором співпраці Ужгородського університету та міжнародної компанії IBM. Цьому значною мірою посприяв наш земляк – закарпатець Олександр Данько – директор департаменту з академічних ініціатив корпорації IBM в Україні, а також доценти кафедри програмного забезпечення систем Юрій Білак та Василь Кут.

Проект співпраці кафедри програмного забезпечення систем та міжнародної компанії IBM передбачає кілька напрямків:

Забезпечення навчального процесу та некомерційних наукових досліджень ліцензійним програмним забезпеченням IBM на безкоштовній основі; Надання викладачам інформаційної, методичної, технічної та експертної підтримки їх професійної діяльності у рамках основного навчального процесу; Можливість для студентів та викладачів брати участь у заходах і конкурсах, що проводить IBM; щорічна організація для викладачів конкурсів на здобуття іменних ґрантів; Сприяння з боку IBM у професійній сертифікації студентів старших курсів та викладачів.

Найближчим часом планується організація презентації компанії IBM на Закарпатті, а 21 вересня в Києві відбудеться щорічний захід IBM — Watson Kyiv Summit 2017, присвячений ері когнітивних технологій, на який запрошено декана факультету інформаційних технологій доц. Ігоря Повхана та представників кафедри програмного забезпечення систем – доцентів Юрія Білака та Василя Кута.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера – спеціально для Медіацентру УжНУ.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, екс-ректор університету заявив: "УжНУ руйнується системно та методично".

Читайте на ГК:В Ужгороді сталася пожежа на проспекті Свободи
Читайте на ГК:В Ужгороді в останню путь провели загиблих бійців 128 ОГШБ (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відкрили виставку "Аромат пастелі"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus