1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна

Євросоюз має намір ввести антидемпінгове мито на імпорт сталі з України, - Reuters

18.07.2017 23:47

ЄС планує запровадити антидемпінгові мита у розмірі до 33% на імпорт сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії та України.

Про це повідомляє агентство Reuters, з посиланнями на свої джерела, які бачили відповідний документ Єврокомісії, передає zaxid.net.

Як зазначається, у ЄС діють понад 40 різних антидемпінгових заходів, спрямованих на захист європейських виробників сталі. Усі вони застосовуються в основному до Китаю. У червні мита на імпорт сталі з Китаю були підвищені до 35,9%.

У липні 2016 року у відповідь на скаргу європейської асоціації сталі Eurofer Єврокомісія розпочала розслідування щодо сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії, України, а також Сербії.

«Розслідування з’ясувало, що частка сталі гарячого прокату з усіх країн, крім Сербії, на ринку ЄС зросла до 12,6% всередині 2016 року з 7,5% у 2013 році. Ціни ж на сталь знизилися на чверть. Відтак, ЄК вирішила припинити розслідування щодо Сербії і запровадити мита до інших виробників. Зокрема, ЄС може ввести мито у розмірі 19,4% на продукцію української металургійної групи «Метінвест», - йдеться у повідомленні.

Мито в розмірі 16,3% передбачене для сталі ArcelorMittal Brasil, 17,5% - Usinas Siderurgicas і 15,7% - Companhia Siderurgica National.

Сталь іранської Mobarakeh Steel планується обкласти митом у 23%. ЄС також планує ввести мито в розмірі 15% для російської сталі виробництва Новолипецького металургійного комбінату, 33% - для Магнітогорського металургійного комбінату і 5,3% для «Северстали».

Остаточне рішення про введення антидемпінгових заходів Єврокомісія має прийняти до жовтня поточного року.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, Євросоюз погодив розширення безмитних квот для України.

Читайте на ГК:Волосся стає дибки: вітчим зґвалтував маленьку пасербицю
Читайте на ГК:Гороскоп на 10 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Це не займе багато часу”: провидиця розповіла, яка країна допоможе ЗСУ здобути перемогу

Для відвідин Євросоюзу українцям доведеться змінити права

"Автобан Будапешт-Чоп повинен бути з'єднаний з Києвом повноцінно" - міністр інфраструктури анонсував будівництво автобану до ЄС

Із Закарпаття до Євросоюзу під час паводків "пливе" 40% сміття