1. Новини Закарпаття
  2. >

Угорщина надасть допомогу Закарпаттю

17.11.2016 Без кордонів

Іштван Ґрежа виступив із вітальним словом на презентації соціологічного опитування «Тандем 2016», що було проведене на Закарпатті.

Угорщина як добрий сусід, в міру своїх можливостей, зробить усе задля підтримки України та Закарпаття, − про це у четвер заявив відповідальний за координацію звʼязків Закарпаття і Саболч-Сотмар-Берегської області урядовець, відзначило видання МТІ.

Іштван Ґрежа виступив із вітальним словом на презентації соціологічного опитування «Тандем 2016», що було проведене на Закарпатті. Він наголосив, що Закарпаття сьогодні є найцікавішою з поміж інших територій світу, на яких мешкає угорська національна меншина. Він доповнив, що дослідження було необхідним, оскільки останній перепис населення в Україні проводився у 2001 році, то хотіли отримати більш точну картину соціо-демографічних характеристик дорослого населення Закарпаття, зокрема ідентичності громадян в регіоні.

Розповів, що 24-25 листопада в Будапешті відбудеться угорсько-українська зустріч премʼєр-міністрів. Зустріч є необхідною, адже в українській пресі поширюються чутки про угорський ревізіонізм.

У той же час, на зустрічі обговорюватимуться питання розбудови інфраструктури кордону, зокрема тому, щоб можна було перетнути кордон з однієї країни в іншу європейським способом.

Читайте на ГК:Вночі у Карпатах очікуються заморозки до -2 градусів
Читайте на ГК:Названо альтернативу цигарковій контрабанді на Закарпатті - білі гриби / ВІДЕО
Читайте на ГК:На автовокзалі Ужгорода відкрили "апаратку", - соцмережі / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus