1. Новини Закарпаття
  2. >

Сім дивовижних фактів про Україну очима іноземців

28.10.2016 Без кордонів

Україна багатогранна, та цікава країна.

Сайт PPcorn, який своєю метою ставить залучати користувачів з усього світу великою різноманітністю цікавих тем, підготував невелику добірку «цікавих і дивовижних фактів про Україну, які змусять вас закохатися в цю країну».

Найбільша в Європі

Україна є найбільшою країною в Європі (за винятком Росії). Її територія дорівнює 603,628 тис. Кв. км. Однак має населення менше, ніж у інших великих країн Європи, на кшталт Німеччини та Франції.

Все дуже глибоко

Ні, це не Японія або Китай. Інженерне майстерність України дозволила побудувати найглибшу станцію метро в світі. Глибина станції метро «Арсенальна», яка розташована в Києві, - 105.5 метрів. Вона була побудована в 1960 році і до цих пір утримує рекорд найглибшої станції метро.

Обручки на правій руці

Більшість наречених у світі носять обручку на безіменному пальці лівої руки. Українські наречені вважають за краще носити свої обручки на безіменному пальці правої руки.

Найкрасивіші жінки

Українські жінки найкрасивіші на цій планеті. Інтернет-журнал TravelersDigest так оцінив жінок Києва. «Чи потрібні вам ще якісь інші причини любити Україну?» - Запитує видання.

Найважчий літак в світі

Україна займає 4-е місце серед найбільш освічених націй в світі (ще один факт), і це, ймовірно, є причиною, по якій вони змогли створити найважчий літак АН-225 «Мрія». Його довжина 88,4 м, вага - 640 тис. Кг, що дорівнює масі 91 дорослого самця слона.

Перша в світі конституція

Українці стверджують, що написали першу в світі конституцію. «Пакти і конституція прав і свобод Війська Запорозького», написана Пилипом Орликом у 1710 році. На думку деяких дослідників, це перша конституція, а потім вже йдуть польська й американська в 1787 році і 1791 роках відповідно.

Українці люблять McDonald's

Третій за відвідуваністю McDonald's знаходиться в Києві. Вважається, що українці люблять горілку, але видання припускає, що так само вони люблять свіжі гамбургери. Цей ресторан щороку входить в ТОП-5.

33

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus