1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. >

Сміттєвий колапс у Львові продовжується: люди скаржаться на переповнені баки

12.09.2016 Без кордонів

У Львові знову проблеми з вивезенням сміття. Влада міста називає причиною переповнених баків збільшення кількості сміття в осінній період.

Перевізники заявляють, що не вивозять сміття через те, що його нема куди відвантажувати.

Станом на сьогодні, у Львові працює 5 перевізників, 2 з яких не повною мірою справляються із вивезенням сміття. Відтак, певні проблеми зафіксовано у трьох районах міста, в яких працюють ці перевізники: Франківському, Шевченківському та Сихівському.

Про це повідомила заступник голови міської комісії з питань ТЕБ і НС Ірина Маруняк, передає Tvoemisto.tv.

«Обсяг сміття в осінній період збільшився. Місто максимально допомагатиме тим двом перевізникам, які не справляються, щоб проблему було вирішено вже сьогодні до кінця дня. Інші 3 перевізники з вивезенням сміття справляються», — пояснила Ірина Маруняк.

За її словами, місто з окремими сміттєзвалищами жодних угод не укладає: кожен перевізник як приватна структура має свої домовленості з регіонами.

«Це питання перевізників. Одні перевізники такі домовленості мають і їх дотримуються. В інших є певні проблеми: блокуються ті чи інші сміттєзвалища, не дають можливості вивозити сміття», — додала посадовиця.

Як зазначають у прес-службі ЛМР, зараз відходи зі Львова вивозять на територію Львівської області та за її межі. На Грибовицьке сміттєзвалище вивіз не здійснюється. Крім того, місто продовжує вести перемовини з громадами Малехова, Дублян та Грибович щодо відновлення робіт зі стабілізації Грибовицького сміттєзвалища. Вже створили відповідну робочу групу, куди входять мешканці й депутати цих громад.

Директор ТОВ «АВЕ Львів» Олег Гайовишин повідомив, що компанії-перевізники не вивозять сміття через те, що його нема куди відвантажувати.

«Знаємо, що є така проблема. Але це вина не тільки компаній-перевізників. Їм просто нема куди відвантажувати сміття, яке вони мають прибирати, – зазначає Олег Гайовишин. – Ми і так тримаємося вже 110 днів (з моменту, коли перестало функціонувати Грибовицьке сміттєзвалище, - авт. ред.)».

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus