1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпаття налагоджує співпрацю із Чехією

29.07.2016 17:15 Без кордонів

У п'ятницю, 29 липня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся з делегацією бізнесових структур Пардубицького краю Чеської Республіки.

З чеської сторони делегацію представляли: магістр Вацлав Сноупек, голова контрольної комісії Представництва Пардубицького краю, член Палати депутатів Парламенту ЧР та інші.

У ході двосторонніх перемовин йшлося про те, що у рамках підписаного Меморандуму про поглиблення співпраці між Закарпатським та Пардубицьким краями, сторони реалізовують ряд проектів в соціальній сфері.

Коли мова зайшла про обмін досвідом між вишами обох регіонів, заступник голови Регіональної господарської палати Пардубицького краю Павло Адамек запропонував співпрацю і між профтехучилищами, коледжами та ліцеями. Він зауважив, що молоді закарпатці можуть проходити навчання в Чехії з подальшим наданням їм роботи та відповідними житловими умовами. Або ж, після обміну досвідом, можуть працювати вдома на підприємствах, на яких виготовляється продукція за європейськими стандартами.

До слова, після нещодавнього візиту гетьмана Пардубицького краю Мартіна Нетольцького до Закарпаття погоджено співфінансування ще 6 спільних проектів у закладах освіти в Перечинському, Великоберезнянському та Ужгородському районах. Крім того, чехи обладнають класи у Новоселицькій та Порошківській школах, інформувала Прес-служба Закарпатської облради.

Читайте на ГК:Скандал з поліцейськими на Закарпатті: у справі стали відомі нові подробиці
Читайте на ГК:Ужгородські школярі замість квітів вчительці зібрали гроші для хворої дівчинки (ФОТО)
Читайте на ГК:Журналісти розповіли про закарпатця, який став чемпіоном Європи з кікбоксу (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка