1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородські вчителі зустрілись в ПАДІЮНі з колегами з Польщі

18.07.2016 Без кордонів

24 вчителі з ЗОШ м. Ужгород взяли участь в організованій «ПАДІЮНом» грантовій співпраці з польськими колегами.

Європейський фонд розвитку м. Новий Сонч в Польщі здійснює проект "V4 ноу-хау підтримки для освітніх установ в Грузії та Україні", який співфінансує Міжнародний Вишеградський фонд м.Братіслава.

Мета проекту полягає у підтримці розвитку потенціалу навчальних закладів зі Східної Грузії і України шляхом передачі передового досвіду і навчальних ноу-хау рішень, розроблених в країнах Єврорегіону, а також створення мережі співпраці та обміну досвідом між школами та освітніми установами цих країн.

Реалізація проекту дозволить збільшити потенціал 12 шкіл, розташованих в сільській місцевості в регіоні Казбегі і Лентехі в Грузії і 6 шкіл, розташованих Ужгороді в Україні, навчити 48 вчителів з грузинських шкіл і 24 вчителів зі шкіл України проведенню уроків з використанням інноваційної системи навчання веб-Quest (цей метод активує учня, стимулює розум і стимулює навички мислення), і зрівняти можливості отримання освіти для 240 учнів з грузинських шкіл і 120 учнів від українських шкіл, які мають дефіцит розвитку ключових компетенцій, а також створити мережу співпраці і обміну досвідом та інформацією між школами та освітніми установами в країнах Грузії, України, і країн Європи.

Читайте на ГК:Закарпатців запрошують на заняття ушу
Читайте на ГК:До Ужгорода на «Інтерляльку-2017» їдуть театрали з усього світу / ВІДЕО
Читайте на ГК:В Ужгороді жителі однієї з вулиць чекають ремонт вже третій рік / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus