1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття експортує до сусідньої Угорщини електричні машини

22.06.2016 Без кордонів

Угорщина залишається одним із найбільших торговельних партнерів Закарпаття.

Обсяг експорту товарів до Угорщини за січень–квітень п.р. склав 178,8 млн.дол. (49,5% загального обсягу експорту товарів області), імпорту – 41,6 млн.дол. (12,0% загального обсягу імпорту товарів області), Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами з Угорщиною становило 137,2 млн.дол.

Експорт товарів до Угорщини був сформований за рахунок електричних машин (86,2% загального обсягу експорту до даної країни). Крім того, вагому роль в угорських закупівлях займали одяг та додаткові речі до одягу, текстильні (3,1%), деревина і вироби з деревини (2,8%), котли, машини (2,7%) та взуття (1,7%).

Основну частину в обсязі експорту та імпорту товарів області складають поставки давальницької сировини і продукції, виготовленої з неї. Протягом січня–квітня п.р. в область з Угорщини ввезено давальницької сировини на суму 34,7 млн.дол., що становить 83,4% імпорту з цієї країни. До Угорщини експортовано готової продукції, що виготовлена з давальницької сировини на суму 171,1 млн.дол. США, що складає 95,7% експорту до цієї країни, повідомила Заступник начальника управління-начальник відділу аналізу даних економічної статистики управління аналізу статистичних даних.

Читайте на ГК:Вночі у Карпатах очікуються заморозки до -2 градусів
Читайте на ГК:Названо альтернативу цигарковій контрабанді на Закарпатті - білі гриби / ВІДЕО
Читайте на ГК:На автовокзалі Ужгорода відкрили "апаратку", - соцмережі / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus