Євро-2016: Збірна України з футболу перемогла Білорусь з рахунком 3:1

428
Без кордонів Львівські новини

У Львові на стадіоні "Арена-Львівв" збірна України завоювала три очки у відбірковому етапі до Євро-2016 у протистоянні з командою Білорусії, яку очолює екс-динамівець Олександр Хацкевич

Про це повідомляє УНН.

Підопічні Михайла Фоменка зробили великий заділ за підсумками перших 45 хвилин. Їх авторами стали Артем Кравець (7 хвилина), Андрій Ярмоленко (30) та Євген Коноплянка з пенальті (40).

Єдиним взяттям воріт нашої збірної відзначився екс-гравець "Дніпра" Сергій Корніленко, який завдав влучного удару з 11-метрової точки на 62 хвилині. Як наслідок, перемога наших співвітчизників 3:1.

Варто відзначити, що українці завершували матч у меншості, адже в додатковий час другого тайму Денис Гармаш отримав червону картку.

Нагадаємо, що таким чином "жовто-сині" заробили 15 очок за підсумком семи турів у групі С і наздогнали команду Іспанії, яка знаходиться на другій позиції. Однак іспанці мають матч у запасі проти збірної Словаччини, котрий розпочнеться сьогодні о 21:45 за київським часом.