Євро-2016: Збірна України з футболу перемогла Білорусь з рахунком 3:1

Без кордонів Львівські новини

У Львові на стадіоні "Арена-Львівв" збірна України завоювала три очки у відбірковому етапі до Євро-2016 у протистоянні з командою Білорусії, яку очолює екс-динамівець Олександр Хацкевич

Євро-2016: Збірна України з футболу перемогла Білорусь з рахунком 3:

Про це повідомляє УНН.

Підопічні Михайла Фоменка зробили великий заділ за підсумками перших 45 хвилин. Їх авторами стали Артем Кравець (7 хвилина), Андрій Ярмоленко (30) та Євген Коноплянка з пенальті (40).

Єдиним взяттям воріт нашої збірної відзначився екс-гравець "Дніпра" Сергій Корніленко, який завдав влучного удару з 11-метрової точки на 62 хвилині. Як наслідок, перемога наших співвітчизників 3:1.

Варто відзначити, що українці завершували матч у меншості, адже в додатковий час другого тайму Денис Гармаш отримав червону картку.

Нагадаємо, що таким чином "жовто-сині" заробили 15 очок за підсумком семи турів у групі С і наздогнали команду Іспанії, яка знаходиться на другій позиції. Однак іспанці мають матч у запасі проти збірної Словаччини, котрий розпочнеться сьогодні о 21:45 за київським часом.