1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Закарпатці взяли участь у міжнародних легкоатлетичних змаганнях в Словаччині / ФОТО

382
Без кордонів Словаччина

14 червня неподалік від словацького Бардійова пройшли міжнародні легкоатлетичні змагання «Малцовська п’ятнадцятка» (Malcovská 15), в яких прийняла участь велика група українських спортсменів.

Наші почувалися тут як вдома – говірка місцевих мешканців мало чим відрізняється від закарпатської та й греко-католицькі храми тут є у кожному селі.

П’ятнадцятикілометрова траса пробігу пролягала асфальтівкою, що йшла долиною Топлі від села Малців через Луків до Лівова та назад.

Українці показали високі результати – четверо з них увійшли до чільної вісімки.

Кращим з закарпатців і цього разу став мукачівець Сергій Расчупкін, який в основній категорії зайняв 12 місце, зразу за ним фінішував Едуард Гапак з Ужгороду, 19-м ще один ужгородець – Анатолій Малий (3- результат в категорії «молодих» ветеранів). 57-річний Дмитро Іваниш з обласного центру зайняв 6 місце у своїй віковій групі.

Всі медалі у головній категорії дісталися кенійцям, які виступали за угорську команду «Benedek team». З результатом 45.53 переміг Хілларі Кіптум Кімайо, другим фінішував Кібет Абель Роп (46.19), третім – Мозес Мосай Комон (46.38).

У лідера словацької збірної Тібора Шахайди десятий результат.