1. Новини Закарпаття
  2. >

Сьогодні – особливий день для йогів, які люблять селфі

21.06.2022 09:47 Вітання Актуально

21 червня – подвійне свято: Міжнародний день йоги, а також День селфі.

21 червня – подвійне свято: Міжнародний день йоги, а також День селфі.

Міжнародний день йоги (International Yoga Day), заснований резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 69/131 у 2014 році, з метою підвищення поінформованості світової громадськості про переваги йоги та прийняття її у спосіб життя.

Вперше свято відзначалося у червні 2015 року, а ініціатива установи та вибір дати Дня належать прем'єр-міністру Індії Нарендра Моді.

Ініціативу прем'єр-міністра Індії підтримали всі 175 держав, які мають представництва у Генеральній Асамблеї ООН, та у грудні 2014 року 21 червня було проголошено Міжнародним днем ​​йоги. Така одностайна підтримка закладу свята обумовлена ​​визнанням користі, яку несе та культивує вчення йоги для фізичного та психологічного здоров'я, що в умовах сучасного світу зі зростаючими навантаженнями на психоемоційну природу людини відіграє важливу роль.

А от День селфі вперше було організовано та проведено у США у 2014 році. Його творцем прийнято називати техаського діджея Макнілі. Щоправда, у 2014 році йшлося про проведення Національного дня селфі в США. Проте популярність захоплення селфі, званого одним із трендів 21 століття, виявилася такою великою, що ініціатива Макнілі була підхоплена користувачами Інтернету по всьому світу, а свято набуло неофіційного статусу міжнародного чи всесвітнього.

Популярність селфі характеризується і розширенням рамок вікового діапазону, тобто молодіжне захоплення стало набирати популярності і серед представників середньої вікової групи. Активно роблять селфі не лише прості люди, а й знаменитості: кіноактори, зірки естради та опери, музиканти, політичні та державні діячі. Хоча іноді пристрасть до селфі стає, на жаль, причиною психологічної залежності окремих користувачів гаджетів.

Читайте на ГК:Українська модель загинула у моторошній ДТП: шокуючі подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:"Багато із побачених істот, будуть новими для науки видами": “свинок "Барбі” виявили у Тихому океані
Читайте на ГК:Таємниця захована під шаром піску: археологи виявили рідкісну знахідку