1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як розповісти про свою симпатію: 3 способи для сором'язливих

4
Україна

3 поради, що допоможуть розповісти про свої почуття без слів та сорому. Як боротися із сором’язливістю, яка псує особисте життя.

Як розповісти про свою симпатію: 3 способи для сором'язливих

Почуття мають здатність надавати нам крила, та водночас роблять сором’язливими. Адже важко передбачити, як інша людина відреагує на нашу симпатію. Тому, аби все ж зібратися з духом та зізнатися в почуттях, слід підходити до завдання креативно. Наприклад, замовити оригінальні листівки та відправляти їх коханій людині. Так ви зможете уникнути сорому та креативно розповісти про свою симпатію. Та це не єдиний спосіб впоратися із сором’язливістю, коли справа торкається почуттів. Ми маємо для вас аж 3 ідеї та поради, як впоратися із сором’язливістю.

Спосіб 1: Мовчазні символи

Прямо казати про свої почуття буває дуже складно, оскільки ми боїмося почути відмову. Тому слід використовувати мовчазні символи, що будуть водночас сигналізувати про симпатію, проте не вимагатимуть конкретної відповіді від людини, якою ви захопилися.

Про одного з помічників у цій справі ми вже згадували — це листівки. Замовте оригінальні листівки з кумедними написами, які розкажуть про ваші почуття. Наприклад, їжачка, що промовляє «Я тебе цейво» від Gifty. Або ж самостійно підпишіть листівку від руки, зробивши комплімент. Варіантів може бути безліч, тому прислухайтеся до себе та робіть так, як комфортніше.

AD_4nXd5ptI-uED1SudcFiXpDXpqIlUXxbO6dxfYhfPnPIbyW7CNFHdu7Cii-8x0ttBMCleUB4GsfUvuGFbtF-cXd9Cj_qBIHoBv2IbsRTcU6gH-uCmCWQ5dcoCSnmXkJrvtZXSOoneIuQ?key=F9NETZ7zJEeOWoI7p85OKoe7

Джерело: gifty.in.ua

Окрім листівок роль мовчазних символів симпатії та турботи можуть грати маленькі подарунки:

  • декоративні свічки з приємними ароматами;
  • чохол на телефон з оригінальним дизайном;
  • чашка з красномовним написом чи зображенням.

Спосіб 2: Проводьте час разом

Не обов’язково відразу кликати людину на побачення. Чудова та комфортна ідея для сором’язливих — це навмисно організувати спільні зустрічі із друзями. Перебуваючи у компанії приятелів, ви зможете більше поспілкуватися з людиною, яка вам подобається. Це дасть змогу краще пізнати одне одного, знайти спільні теми та інтереси, аби надалі почувати менше сорому та страху. А ще спільні дружні посиденьки допоможуть зрозуміти, чи є симпатія взаємною.

Якщо зібрати компанію спільних друзів складно, запропонуйте дружній похід на якусь подію, яка цікава вам обом. Наприклад, концерт улюбленого музиканта, майстер-клас, конференцію, виставку. Це так само дасть вам простір для невимушеного спілкування та зближення. Якщо після спільного проведення часу ваша симпатія стане ще сильнішою, далі можна переходити до справжнього побачення.

Спосіб 3: Робіть компліменти

Відразу говорити про свої почуття — це складно. Проте досить легко говорити людині про те, що саме вас у ній приваблює, без будь-якого романтичного підтексту. Просто скажіть «У тебе круто виходить робити презентації» або «Ти маєш чудовий смак». Погодьтеся, приємно чути, коли тебе помічають та відмічають твої здобутки. Тому станьте тою людиною, яка це робить. Такий хід допоможе зблизитися.

Наступним кроком після компліментів можуть стати дрібні поради, подарунки або пропозиції. Наприклад, якщо людина дійсно круто робить презентації, можете порадити їй книгу чи відео, як ще більше удосконалюватися у цьому напрямку. Якщо ви зробили комплімент її парфумам, подаруйте схожий аромат. І так крок за кроком ви розпочнете стосунки.

Що робити із сором’язливістю

Аби впоратися із цим складним почуттям, що часто стає перепоною до стосунків, важливо зануритися в його сутність. Сором — це соціальне відчуття того, що я якийсь не такий. Ймовірно, у дитинстві вас нерідко соромили, промовляючи щось на кшталт «хороші дітки так не поводяться», «хлопчики не плачуть», «дівчатка мають бути одягнені охайно». Проте зараз немає мами чи тата, які могли б засоромити, а цим займаєтеся ви самі. Чому? Ймовірно, тому що не маєте впевненості в собі, але є відчуття, що я можу бути якимось не таким. Не таким, який гарантовано отримає позитивну відповідь на зізнання у своїх почуттях.

Що ж робити із сором’язливістю? Насамперед визнайте це почуття. Друге — спробуйте усвідомити, чого саме ви боїтеся. Третє — усвідомте, що світ не зупиниться, якщо вам відмовлять, і що на планеті ще є безліч людей, з якими ви зможете побудувати стосунки.

Звісно, це звучить просто, проте не так просто втілити такі поради у життя. Тому не поспішайте та приділіть своїй сором’язливості достатньо часу. А поки вона продовжує жити з вами, використовуйте наші прості поради, як зізнатися у симпатії за допомогою листівок та спільних дружніх посиденьок.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber