1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Мінітрактор – економічне рішення для малих господарств

11
Україна

Дізнайтеся про переваги та різновиди мінітракторів, їхню економічність, маневреність і ефективність для малих ділянок. Виберіть техніку, що відповідатиме вашим потребам.

Мінітрактор – економічне рішення для малих господарств

У сільському господарстві техніка відіграє ключову роль. Якщо раніше всі роботи з обробки землі брали на себе коні та самі собою люди, то з ХІХ століття починається епоха пари. А все – завдяки тому, що парові машини стали настільки компактними, що їх почали ставити на рухоме шасі. Так з’явилися не тільки паровози, а ще й перші трактори. Незважаючи на їхні великі розміри, агрегати добре себе зарекомендували, бо значно економили людям сили.

Потім з’явилися двигуни внутрішнього згоряння. І їх з часом почали ставити на сільськогосподарську техніку. І трактори – не виняток. Через це вони значно зменшилися в розмірах. Тому техніка стала набагато більш економічною та рентабельною.

Сьогодні подібні агрегати не втратили свою популярність. Вони розвиваються, на них ставляться новітні системи. Сучасні машини є економічними та з комп’ютерним керуванням. Це все ще більше спрощує людям життя.

Але крупногабаритні агрегати добре підходять лише для тих земельних ділянок, котрі є великими, і де багато врожаю росте. В іншому випадку вони стають нерентабельними, адже витрати пального будуть надто великими, і вони не окуплять себе, якщо класичні трактори використовувати на малих земельних ділянках. Тому для невеликих територій вони не підходять. Там вони лише збитки принесуть.

Через це людям доводиться шукати заміну. Найкраще – це знайти аналог менших розмірів. І він є. Це міні трактор.

Таку техніку використовують там, де класичні агрегати є нерентабельними, але не тільки через це. Мінітрактори ще є невеликими, що підвищує їхню маневреність. І пального вони використовують значно менше. Також є багато інших важливих моментів про даний вид техніки.

Різновиди мінітракторів

Їх є кілька варіантів. Основні з них – наступні:

  • Легкі. Вони бувають як дизельні, так і бензинові. Це найменші й найдешевші агрегати. Але й потужність у них не дуже велика. Вона складає найчастіше 5 кВт та менше. Для найменших ділянок це саме те.
  • Середні. Це машини трохи більших розмірів. Потужність – до 15-ти кіловат. У багатьох випадках цього достатньо, але не завжди.
  • Важкі. Якщо середні агрегати надто слабкі, то важкі стануть у нагоді. Вони здатні виконувати майже всю роботу, на котру здатен і великий трактор. Вони можуть використовувати повний спектр навісного обладнання.

Тому треба купувати техніку, виходячи з потреб, котрі перед нею ставлять. Тоді купівля буде успішною.

Переваги мінітракторів

Такі агрегати використовувати вигідно, адже вони мають багато позитивних сторін. До них належать такі:

  • Низькі витрати пального. Оскільки маса в подібної техніки мала, то й солярки вона використовуватиме небагато.
  • Висока маневреність. Вона досягається за рахунок малих габаритів. Мінітрактори пройдуть там, де класичні крупногабаритні агрегати не зможуть.
  • Відносно низькі ціни. Мова йде про те, що подібна техніка вартує значно менше, ніж звичайні трактори. А це для малих господарств також важливо.

Тому мінітрактор – це хороший вибір для тих, хто бажає отримати багато за невеликі кошти.

https://motokosmos.ua/ua/minitraktory

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber