1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Чому варто відмовлятись від поліетиленових пакетів?

13
Україна

Чому варто відмовлятись від поліетиленових пакетів?

Звичні атрибути повсякденного життя, щщ так легко потрапляють до наших рук на касі в магазині, насправді є справжньою загрозою для довкілля. Хоча упаковка з поліетилену (РE) зручна та практична, її вплив на довкілля надзвичайно негативний. Якщо ви шукаєте екологічну альтернативу, тоді крафт пакети від Zlatopack - це те, що вам потрібно! Їхня пропозиція у сфері ідеального пакування насичена корисними та екологічними рішеннями. Користуючись продукцією від Zlatopack ви робите внесок у збереження природи.

Шкідливість поліетилену для довкілля

РE - це синтетичний матеріал, який не розкладається в природних умовах. Він може зберігатися в ґрунті сотні років, забруднюючи його та перешкоджаючи росту рослин. У його виробництві використовується свинець. Цей метал надзвичайно токсичний. Потрапляючи в організм людини він негативно впливає на імунну й ендокринну системи людини. Тому стає очевидним, що зростальнa кількість відходів поліетилену спричиняє значні проблеми для безпечного життя на землі.

Який саме вплив на довкілля має поліетилен?

Період розкладання цього синтетичного продукту довготривалий - від трьохсот до тисячі років. Це означає, що кожен пакет, який не переробляється, залишатиметься на сміттєзвалищі або в природі протягом століть. Велика їх кількість потрапляє до океанів, річок та озер, завдаючи шкоди водним екосистемам. Вони можуть стати причиною загибелі морських тварин, які плутають їх з їжею. Це призводить до їхньої загибелі від задухи або голоду.

Виробництво РE супроводжується значними викидами парникових газів, що сприяють глобальному потеплінню. Він отримується при переробленні сирої нафти та природного газу, які є обмеженими ресурсами.

Поліетиленові пакети, легко розлітаються вітром тa потрапляючи у ґрунт, можуть виділяти токсичні речовини, які впливають на його родючість і забруднюють підземні води. Щоб переробити цей матеріал, потрібна велика кількість енергетичних витрат, а це збільшує залежність від невідновлюваних джерел енергії. Відмова від РE - це один з найпростіших і найефективніших кроків, який ми можемо зробити сьогодні.

Яка існує альтернатива поліетиленовим упаковкам та пакетам?

У відповідь на дедалі більшу екологічну кризу, спричинену цим продуктом хімічної промисловості, дедалі більше компаній та споживачів звертаються до альтернативних матеріалів для пакування. Одним з найкращих варіантів є крафт - папір та крафтові пакети, використання яких допомагає зменшити негативний вплив на довкілля, зберігаючи при цьому всі переваги зручності та міцності. Вибираючи новітню якісну, естетичну та екологічну упаковку, яку можна знайти на сайті https://www.zlatopack.com/production, ви робите свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Це тому, що крафтовий папір для різного роду обгорток виготовляються з натуральних волокон деревини, що робить його біoрозкладним та безпечним для довкілля. Він не залишає шкідливих відходів.

Цей еко - варіант для пакування легко переробляється, зменшуючи потребу у виробництві нового матеріалу, економлячи ресурси та енергію.

Крафт - пакети мають високу міцність і здатні витримувати значні навантаження, щo робить їх чудовою альтернативoю поліетиленовим пакетам для транспортування та зберігання товарів. Сам їхній вигляд є привабливий своєю натуральністю. Він підходить для різних видів упаковки від харчових продуктів до подарункових наборів.

Окрім крафт - пакетів, існують й інші безпечні альтернативи поліетилену, такі як тканинні мішки та сумки - авоськи, сітчасті біорозкладні мішечки для фруктів і овочів та багаторазові скляні та металеві контейнери. Також сюди відносяться зернові та біoдеградаційні матеріали: MosSpacer й PLA – поліlactide пластик з покращеною розкладністю – це заміна PE, виготовлена з натуральних речовин.

Вибір на користь цих матеріалів допомагає зменшити екологічний слід кожного з нас і зберігає природні ресурси планети для прийдешніх поколінь.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber