1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Як обрати надійний покер рум на Покерному Віснику

27
Україна

Як обрати надійний покер рум на Покерному Віснику

Покер – одна з найпопулярніших карткових ігор, в яку грають мільйони людей по всьому світі. З появою онлайну у покеристів з’явилась можливість приєднатись до гри в будь-який момент. Однак, потрібно дуже уважно віднестись до вибору платформи. Покерний Вісник представляє покер руми на своєму сайті, а в даній статті розглянемо процес вибору платформи для гри.

Як обрати покер-руми на Покерному Віснику

В інтернеті доступно багато різних покерних платформ, однак не кожна з них відповідає високим нормам. Головне, що потрібно запам’ятати українцям: легально можна грати лише в покерних кімнатах з ліцензією КРАІЛ. Повний список румів з ліцензією доступний на офіційному сайті комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Також їх 

Існує 7 основних критеріїв вибору покерного руму:

 • Ліцензія. Обов’язково перевірити наявність дозволу від КРАІЛ. Не радимо обирати покер-руми в Україні без ліцензії. Таким чином, ви ризикуєте втратити власні кошти або отримати неприємності.
 • Репутація. За популярні покер руми завжди першою чергою говорить їх репутація. Якщо знайшли багато негативних відгуків про платформу – навряд чи варто там грати. Позитивний фідбек, навпаки, дозволяє дізнатись про основні переваги руму.
 • Трафік. Чим більше людей грає в румі – тим краще. Кількість людей в онлайні та за столами можна перевірити в лобі, навіть без реєстрації. Однак, також потрібно звертати увагу на силу поля. Проти регулярів буде складно грати, більшість покеристів шукає руми зі слабким полем гравців.
 • Ліміти та види покеру. У кожного гравця є свої улюблені види покеру (Голдем, Омаха, Китайський покер тощо), а також ліміти (низькі, середні або великі). Початківці також звертають увагу на наявність фріролів, тому що це чудова можливість побудувати банкрол з нулю.
 • Бонуси. Гравцям важливо, які подарунки дарує покер рум відразу після реєстрації. Зазвичай, це бездепозитні бонуси або бонуси за перший депозит. Повний список промо завжди доступний на сторінці акцій покер-руму, як от, наприклад на GGPoker. Перед активацією бонусу важливо ознайомитись з його умовами отримання та відігравання.
 • Програмне забезпечення. Важливо, щоб у руму був потужний та сучасний софт. Від цього залежить якість та зручність гри. Варто обирати покер-руми з високоякісним програмним забезпеченням та зручним інтерфейсом, який підходить гравцю.
 • Служба підтримки. Всі питання гравців до покерного сайту вирішуються у сапорті. Важливо, щоб в службі підтримки працювали професійні співробітники, готові в будь-який момент допомогти клієнту.

Це лише основні критерії оцінки. Взагалі, під час вибору потрібно орієнтуватись на власні бажання як гравця. Комусь важливо, щоб в касі було багато платіжних систем, комусь - наявність турнірів з низьким байіном або фріролів. Тобто все індивідуально  і не завжди виходить підбити під загальні рамки.

Важлива інформація для початківців

Після створення акаунту нові гравці запросто можуть загубитись у тенетах покер-руму. Є декілька важливих порад, які допоможуть не наробити помилок:

 • Уважно читати правила румів та умови акцій. В основному, всі постулати покерних кімнат приблизно однакові, але трапляються нюанси, які слід знати. Тому завжди краще ознайомитись з усіма правилами на сайті перед реєстрацією. Також у кожного бонусу є свої умови відігравання, які слід виконати, щоб бонусні кошти стали реальними та доступними для виведення. 
 • Мультиаккаунтинг заборонений. На сайті покер-руму одна людина може мати лише один акаунт. Служба безпеки активно слідкує за цим моментом і в разі потреби блокує порушників.
 • Гостинг заборонений. Не можна давати зіграти за себе важливий турнір іншому гравцю. Це розцінюється як гостинг та також заборонено правилами.

Також важливо розумно керувати своїм банкролом. Наприклад, якщо в касі покериста $100, грати турніри по $20 зовсім не по кишені. Початківець повинен чітко визначитись з середньою сумою байіну, яку він може собі дозволити для гри в покер. Не переходити червоні лінії, щоб не зазнати значних фінансових втрат. 

Висновки

Вибір покерного руму – це важливе рішення для будь-якого покерного гравця. Однак, завдяки Покерному Віснику, цей процес може бути набагато простішим та швидшим. Не забувайте про власні потреби, переваги та вимоги, ретельно аналізуйте доступні варіанти та перевіряйте репутацію та безпеку кожного руму. Щоб отримати максимальне задоволення від гри та забезпечити собі комфортні умови, вкладайте час та зусилля у вибір ідеального покерного руму для вас. В кінцевому підсумку, правильний вибір руму може визначити ваш успіх та задоволення від покерної гри на тривалий час.

Головне не забувайте про принципи Responsible Gaming. Грайте відповідально, виділяйте на покер лише ті кошти, які ви можете дозволити собі програти. Якщо відчули, що у вас є труднощі з ігровою залежністю - зверніться до спеціалістів, які вам допоможуть. Також в ліцензійних українських покер-румах є налаштування, за допомогою яких можна встановити ліміти на максимальний депозит або самообмежити себе від гри в румі (на день, тиждень, місяць або назавжди). Віднесіться до покеру відповідально і тоді отримаєте від нього лише позитивні емоції.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber