1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Як і де відкрити валютний рахунок фізичної особи

22
Україна

Як і де відкрити валютний рахунок фізичної особи

Поговоримо про один із найзручніших інструментів для підприємців, які часто здійснюють закордонні відрядження або ведуть бізнес із міжнародними партнерами — про валютний рахунок. Можливо, ви вже задумувалися над відкриттям такого рахунку або навіть розглядали різні банки, але не вирішили, з чого почати. Отже, якщо ви хочете дізнатися більше про ці можливості та те, як це може вам вигідно допомогти, читайте далі. 

Для чого потрібен валютний рахунок ФОПу

Валютний рахунок дає більше можливостей і гнучкості для грошових операцій. Вам точно знадобиться валютна корпоративна картка для ФОП, якщо: 

 • ви отримуєте гроші з-за кордону або плануєте бізнес-поїздку за кордон;
 • потрібно отримати або відправити комусь гроші за кордон;
 • ви хочете купувати акції чи облігації в інших країнах;
 • ви тримаєте гроші в різних валютах, і хочете захистити себе від втрат, коли курс гривні падає.

Як визначитись з банком

Перш за все, вам треба визначитись з банком. Детально вивчіть умови і тарифи, які пропонує фінансова установа. Наприклад, Райффайзен Банк має 5 пакетів послуг, які дозволяють безкоштовно відкрити валютний рахунок. Ось найбільш популярні: 

 • “Бізнес Еліт+” : отримайте персонального валютного та бізнес преміум менеджера та бізнес консьєрж-сервіс;
 • Business Direct: дистанційне обслуговування та бізнес консьєрж-сервіс. 

Якщо відкрити рахунок до 30 червня 2024 року, отримаєте безкоштовне користування пакетом послуг протягом 3-х місяців.

Переваги відкриття рахунку у Райфі

У Райффайзен Банку всі послуги автоматизовані. За допомогою Raiffeisen Business Online ви можете керувати своїми фінансами просто зі смартфона або планшета, не виходячи з дому. Ось основні фішки:

 • достатньо мати кваліфікований електронний підпис і ви можете підписувати всі потрібні документи прямо з мобільного пристрою;
 • контролюйте, хто з ваших співробітників має доступ до бізнес-карток;
 • виконуйте SWIFT-платежі та валютні операції з електронним документообігом. 

Як відкрити рахунок

Для відкриття рахунку знадобиться пакет документів. Зазвичай це ваш паспорт або ID-картка, документ про реєстрацію ФОП, довідка про присвоєння ІПН. 

Наступний крок — подання заявки. В Райффайзен Банку це можна зробити онлайн через особистий кабінет на порталі "Дія". Після подання заявки залишається тільки чекати на підтвердження, яке зазвичай приходить досить швидко.

Коли відкрили рахунок, у вас з’являється можливість купувати валюту онлайн 24/7 за дуже вигідним курсом, без комісій і черг. Тому ви маєте завжди знати, який курс долара чи євро на сьогодні пропонує банк, щоб при закупівлі товару чи формуванні цін не опинитися у збитку. Ви також можете відкрити валютний депозит просто за декілька кліків, що робить управління вашими коштами ще простішим і ефективнішим. 

Ось і все! Такий простий і зрозумілий процес дозволяє вам швидко відкрити валютний рахунок фізичної особи.


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber