1. Новини Закарпаття
  2. >

Цегла Керамейя від виробника

⠀

На складі будівельних матеріалів Файний Дім у Сумах можна придбати облицювальну клінкерну цеглу Керамейя для зовнішнього оформлення будинків, а також зведення внутрішніх конструкцій, арок, парканів та інших споруд. Співпрацюючи з виробником напряму, ми гарантуємо своїм покупцям найвищу якість продукції та лояльні ціни на її асортимент. Жителі будь-якого куточка України можуть оформити зручну доставку матеріалів послугами транспортних компаній чи вантажним автомобілем.

Переваги клінкерної цегли Керамейя

Клінкерна цегла від виробника Керамейя випалюється в печах при надвисокій температурі понад 1000°С, що гарантує матеріалам надзвичайну міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Різноманітність форм, текстур та кольорових рішень не залишають продукцію осторонь сучасних вимог до естетики оздоблювальних елементів.

Такі бруски містять в складі глину без додавання інших домішок, що робить готовий продукт екологічним та безпечним. Будівлі, виконані з клінкеру, який пропонує даний виробник, навіть через 100 років виглядатимуть цілісними та привабливими.

Експлуатаційні властивості клінкерної цегли Керамейя

  • Міцність. Будматеріали представлені маркою міцності М-300 та М-350.

  • Довговічність. Клінкер витримує до 150 циклів заморожування/відтавання, показник вологостійкості 6%.

  • Теплоізоляція. Завдяки наявності пустот зберігається оптимальна температура приміщення в будь-яку пору року.

  • Стійкість відтінків. Цегла демонструє безліч кольорів, які створюються шляхом випалу, а не додаванням фарбуючих пігментів. Через століття будівля з клінкеру залишається яскравою та привабливою.

  • Відсутність висолів. Білі розводи на будіві, виконаної із цегли, виникають внаслідок вивільнення мінеральних солей. На клінкері, завдяки способу виробництва, такі наслідки турбують дуже рідко.

Магазин Файний Дім демонструє великий каталог цегли Керамейя, представлений більше 20 видами даної продукції з різноманітними конфігураціями. Ми маємо варіанти з гладкою, фактурною текстурою та у різноманітній гамі природних відтінків.

Облицювальні елементи відмінно виконують свої функції – захищають будівлю від зовнішніх атмосферних факторів (ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, надмірної вологості) та забезпечують стильний дизайн об’єкту.

Якщо ви бажаєте придбати облицювальну цеглу Керамейя чи іншу продукцію, звертайтеся до стаціонарного магазину, по вказаним контактам чи оформлюйте замовлення на сайті, слідуючи інструкціям. Гарантуємо надійні умови співпраці та якість кожної одиниці товару.