1. Новини Закарпаття
  2. >

Венчурний фонд Roosh Ventures інвестував в ізраїльський стартап Permit.io

⠀

Сергій Токарєв: Roosh Ventures став інвестором ізраїльського стартапу, яким користуються Schneider Electric і Tesla

Венчурний фонд Roosh Ventures став інвестором ізраїльського стартапу, який спрощує процеси авторизації у застосунках та економить компаніям кошти. Йдеться про Permit.io, заснований колишніми інженерами з Rookout, Facebook і Microsoft. Наразі продуктом користуються більше 20 компаній, серед яких є такі бренди, як Accenture, Tesla, Schneider Electric і Cisco. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook підприємець і співзасновник інвестиційної групи Roosh Сергій Токарєв.

Серед інших інвесторів Permit.io – NFX, Verissimo Ventures, Scale Venture Partners, Firestreak і 92712. Загальний обсяг залучених коштів – 8 млн доларів. Ці гроші буде спрямовано для масштабування, аби задовольнити попит у різних країнах, включно із США.

Як працює стартап Permit.io та що пропонує користувачам

«В епоху електронних документів дивно чути, що розробник може витрачати до 50% власного часу на авторизацію. І це тоді, коли на відкриття ФОП йде всього лише 5 хвилин. На мою думку це неправильно, оскільки втрачений час можна було б використати доцільніше. Але у найближчому майбутньому це можна буде виправити завдяки рішенню Permit.io», – говорить Сергій Токарєв.

Штучний інтелект все більше використовується у різних бізнес-процесах. Через це виникає потреба у керуванні тим, як саме ШІ-агенти та боти отримуватимуть доступ до даних. В основі стартапу лежить технологія Approval Flows, яка якраз і вирішує цю проблему. З її допомогою командам девелоперів не потрібно переживати за безпеку під час передачі доступу до власних файлів і програм.

Крім того, Approval Flows має зручний інтерфейс, який буде зрозумілий навіть для тих, у кого відсутні tech-навички. Наприклад, коли до розробників доєднається новий lead, колеги призначають йому відповідний статус та автоматично відкривають доступ до файлів проекту або застосунку.

Співзасновник і CEO Permit.io Ор Вайс підкреслює, що цей продукт дозволить компаніям відмовитися від необхідності наймати додаткових співробітників і шукати обчислювальні потужності для автоматизації. А завдяки отриманим інвестиціям проект буде масштабуватися та зможе врешті задовольнити попит у різних країнах.

«На мою думку Approval Flows – це проривне рішення для будь-якої команди розробників, оскільки воно дозволить зосередитись на головних функціях програм. Таке спрощення дозволить зекономити не лише час, а й гроші», – говорить Сергій Токарєв.

На думку партнера Roosh Ventures Івана Тараненко Permit є революційним рішенням для управління доступами. Платформа буде заощаджувати багато часу для розробників та автоматизує більшу частину роботи, яка раніше виконувалася вручну.

Український венчурний фонд Roosh Ventures був створений у 2021 році. Його головна мета – пошук та інвестування у стартапи в різних індустріях, включно з SaaS-рішеннями та fintech. Венчурний фонд здебільшого орієнтується на американський та європейський ринки та вже займається інвестуванням у Dapper Labs, TheGuarantors, Deel, Oura, Playco, Pipe, Alma, Arkis і ще 35 компаній.