1. Новини Закарпаття
  2. >

Як отримати кредит військовому

Час від часу кожній людині доводиться шукати, де б отримати позику. В скрутну ситуацію може потрапити будь-хто – студент, пенсіонер, військовослужбовець.

Час від часу кожній людині доводиться шукати, де б отримати позику. В скрутну ситуацію може потрапити будь-хто – студент, пенсіонер, військовослужбовець.

Кредит для військових – один з напрямків діяльності банків та мікрофінансових установ. Одні і другі мають пропозиції, що можуть зацікавити. Звісно, кредитуватися в банку буде не просто. Знадобиться, як мінімум, зібрати величезний пакет документів. На це потрібно витратити чимало часу та сил. Інша справа МФО – всього 30 хвилин і, гроші вже в кишені.

Якщо ви військовий, просто зазирніть на сайт bystrocash.com.ua і швидко зможете вирішити свої фінансові проблеми. На цьому сайті зосереджені різні пропозиції, натиснувши на одну з них, ви потрапите на сайт кредитора та зможете більш детально дізнатися про особливості кредитування. Звісно, військовому не надто просто отримати гроші в кредит від банку. Рід його діяльності дуже ризиковий, втім, банки кредитують і на загальних умовах, щоправда, доведеться зібрати величезний пакет документів, знайти поручителів та надати майно під заставу.

Спеціальні програми пропонують військовим в різних установах. Непросто стати їхнім учасником, але цілком реально. Іноді достатньо виконання стандартних умова. Єдине що, з великою ймовірністю доведеться додатково зайнятися оформленням страховки. Це доволі затратна процедура.

Куди звернутися військовому для отримання позики

Мікрофінансові організації – найпростіший спосіб отримати кредит на максимально вигідних умовах. Вони надають гроші дуже оперативно. І це не просто слова. Для оформлення кредиту позичальнику не доведеться навіть виходити з дому. Знадобиться лише ПК, ноутбук чи планшет та стабільний доступ до інтернету.

Щоб отримати кредит зовсім не обов’язково витрачати час та нерви на збір купи документів. МФО цікавить лише ІПН та паспорт, а для зарахування коштів потрібна банківська картка, оформлена на ім’я позичальника в одному з банків України. Довідка про доходи, поручителі чи застави, і навіть страховка – не потрібні. Головне, щоб позичальник реально оцінив свої можливості та повернув гроші в установлений час.

На сайті bystrocash зосереджені всі актуальні пропозиції від банків та МФО, а також надана коротка інформація про особливості кредитування від кожного кредитора. Обравши одну чи кілька, можна натиснути на посилання та перейти на сайт, що зацікавив. Там ви ознайомитесь з умовами кредитування більш детально. Для максимальної зручності ресурси пропонують скористатися кредитним калькулятором. Він призначений для вибору оптимальних умов кредитування – суми позики та періоду, впродовж якого вона має бути повернена.

Мікрофінансові організації пропонують взяти різні суми в борг. Якщо клієнт кредитується в конкретної компанії перший раз, то з великою вірогідністю, що йому не нададуть максимально доступної суми. Річ у тім, що МФО дуже лояльні до позичальників і вимагають мінімальний пакет документів – лише тих, що має кожен громадянин України. Їм не потрібні довідки про доходи, які могли б переконати в працездатності особи. Вони не просять поручителів чи майно під заставу, тож їхні ризики доволі високі. Надаючи новому клієнтові невелику позику вони мінімізують їх. Позичальник же отримає реальний шанс завоювати довіру. При подальшому зверненні сума кредитування зміниться і стане доступна в більшому розмірі. Якщо військовому потрібні гроші, він без проблем зможе їх отримати!