1. Новини Закарпаття
 2. >

Основи безпеки: як обирати іграшки для дорослих з безпечних матеріалів

⠀

Багато пар для різноманітності в сексуальних відносинах набувають різних секс-іграшок. І тут важливим є питання безпеки. Важливо вибирати безпечні девайси, особливу увагу приділяючи матеріалу, з якого вони виготовлені. Секс Шоп Candor Place пропонує якісні секс-іграшки від відомих виробників, із зручною та безпечною доставкою, за прийнятними цінами. Ви можете відвідати сайт та вивчити асортимент, не витрачаючи багато часу, завдяки зручному розподілу пропозицій у відповідних категоріях.

безпека іграшок для дорослих

Які матеріали варто уникати

Важливою є безпека іграшок для дорослих і для того, щоб зробити правильний вибір, варто розібратися в тому, які матеріали небезпечні. Тут варто виділити:

 • низькосортний пластик;
 • синтетичну гуму;
 • багатокомпонентні дешеві гелі.

Дуже важливо обирати лише безпечні матеріали для іграшок для того, щоб уникнути проблем зі здоров'ям та дискомфорту під час статевого акту.

Вибір безпечних секс-іграшок - корисні поради

Розібратися в тому як обрати безпечну іграшку допоможуть корисні рекомендації:

 1. Слід поставити в пріоритет при виборі аксесуарів високу якість матеріалів, з яких вони виконані.
 2. Важливою є наявність сертифікатів, що підтверджують безпеку для людини у використанні.
 3. Слід звернути увагу на вигляд секс-іграшок. Чим більше нерівностей і ямок, тим складніше вимити бруд і пил, що накопичується згодом.

Для того, щоб правильно зробити вибір, важливо розібратися в тому, які небезпечні компоненти в іграшках можуть бути.

Секс-іграшки – небезпечні складові

Щоб забезпечити безпеку під час інтимної близькості, використовуючи секс-іграшки, важливо переконатися у тому, що у складі немає небезпечних складових. Підтвердженням тому стане сертифікація іграшок для дорослих і якщо ви купуєте девайси від відомих виробників, то тут обов'язково є сертифікати.

Варто виділити основні компоненти, які можуть бути небезпечними у секс-іграшках:

 1. Згідно з останніми дослідженнями, фталати, які використовують у процесі створення секс-іграшок із ПВХ, здатні викликати ураження таких важливих органів як печінка та нирки. Крім того, можливі проблеми з репродуктивною системою та ендокринною.
 2. Латекс – розсадник мікробів, він руйнується від масажної олії чи будь-яких жирів. Крім того, можлива алергія на латекс. Тому латексні іграшки варто уникати.
 3. Пластикові секс-іграшки виділяють мікропластик та містять фталати. Тому такі аксесуари не слід використовувати.

В інтернет-магазині Candor Place ви зможете вибрати та придбати сучасний якісний вакуумний вібратор зі зручною та безпечною доставкою. Вибираючи пропозиції відомих брендів, ви можете бути впевнені у безпеці.

Як зробити вибір безпечні секс-іграшки

небезпечні компоненти в іграшках

Для того, щоб отримати задоволення від сексу, використовуючи іграшки для дорослих, важливо, щоб девайси були безпечними для здоров'я. І тут варто виділити основні важливі моменти:

 1. Найкраще рішення – секс-іграшки з не пористого матеріалу. Це може бути медичний силікон. Подібні вироби відрізняються м'якістю та прості у догляді.
 2. Скляні секс-іграшки, виготовлені із загартованого скла, також безпечні.
 3. Дерево, метал – безпечні матеріали для дорослих девайсів.

Вибираючи безпечні секс-іграшки, варто поставити у пріоритет гіпоалергенні матеріали іграшок і, звичайно, потрібно купувати вироби відомих брендів, де є сертифікати, підтверджено високу якість та безпеку.

В інтернет-магазині Candor Place всі пропозиції можна назвати найкращими. Тут ви знайдете все, що допоможе освіжити почуття, що згасають, і пристрасть, зробити секс незабутнім і яскравим.