1. Новини Закарпаття
  2. >

Експрес-тести, ІФА-набори, реагенти для аналізаторів на MedBuy.online

⠀

Компанія MedBuy, прямий постачальник експрес-тестів для професійного застосування, прагне пропонувати своїм клієнтам тільки перевірені товари медичного призначення — виробництва Австрії, Італії, Іспанії та інших країн. У пошуках найкращих рішень для сімейних і лікарів вузької спеціалізації в державних та приватних медичних установах, MedBuy постійно поповнюють каталог товарів, що представлені на офіційному сайті компанії. Тільки за останній рік було додано більш ніж 300 нових позицій — не тільки експрес-тестів на різні захворювання, а й лабораторних аналізаторів та універсальних реагентів для них, наборів для імуноферментного аналізу тощо.

Експрес-тести

Такі тести допомагають швидко визначати наявність певних збудників в організмі людини й приваблюють можливістю отримання швидкого результату, але не є підставою для остаточного встановлення діагнозу. Вони найчастіше використовуються сімейними лікарями та лікарями приватних клінік. Експрес-тести Tubuva охоплюють широкий спектр різноманітних захворювань. В осінньо-зимовий період найбільший попит мають тести на грип типів А і Б, COVID-19, стрептокок пневмонії, у будь-яку пору року — тести на інфаркт міокарда, шлунково-кишкову кровотечу, хелікобактер та інші.

ІФА-набори

Вони призначені для визначення рівня антитіл. Зокрема, такі реагенти, як ІФА набір TestLine, допомагають виявити наявність антитіл до певних інфекцій та інших речовин у крові людини. На сайті широко представлені реагенти для визначення антитіл до коклюшу, вірусу Епштейна-Барр, герпесу I та II типів, блідої трепонеми, правця, кліщового енцефаліту тощо.

Аналізатори

Автоматичні біохімічні аналізатори для клінічної біохімії використовуються в медичних лабораторіях для проведення біохімічних аналізів крові, сечі чи будь-яких інших біологічних рідин (точний перелік можна дізнатися з інструкції). Завдяки аналізатору скорочується час на проведення тестування без втрати рівня точності завдяки автоматизації основних етапів — від завантаження першого реагенту та зразка до інтерпретації результатів. Аналізатор Biomaxima, а також аналізатори інших виробників використовуються для вимірювання різноманітних параметрів: рівня глюкози, холестерину й інших речовин, які можуть бути пов’язані з різними станами здоров’я та захворюваннями.

Усі експрес-тести, ІФА-набори й аналізатори відповідають міжнародним стандартам якості (сертифікація СЕ) і використовують сучасні методи діагностування для отримання максимально точних результатів. Дізнатися докладнішу інформацію та отримати допомогу з вибору товарів, що відповідають конкретним запитам, можна в менеджерів інтернет-магазину.