1. Новини Закарпаття
  2. >

Плити перекриття – для чого потрібні

...

...

Основним елементом житлових будинків є плити перекриття і вони виступають як несучі елементи. Вам – комплекс будівельних послуг від АктивЕН.

Серед різноманітності залізобетонних виробів панелі перекриття – найпопулярніші. Без них не обійтися на будівництві. Їх успішно використовують при будівництві житлових та промислових об'єктів.

З явних переваг плит перекриття варто виділити такі:

  1. Перекриття гарантують чудові характеристики тепло- та звукоізоляції.
  2. Пожежна безпека – важлива позитивна характеристика.
  3. Такі перекриття не піддаються корозії, вони міцні та надійні.

На сайті https://activen.com.ua/uk/produkciya/zhbi-izdeliya/plity-perekrytiya/ ви зможете детально ознайомитися з продукцією та послугами. Все зручно розподілено у відповідних розділах.

Завдяки ідеально гладкій поверхні, оздоблення залізобетонних плит перекриття не доставить складнощів. Та й вартість – досить прийнятна.

Існують різні розміри панелей перекриття. Вони відрізняються методом виготовлення, товщиною, наявністю порожнин.

Якісні панелі перекриття здатні витримувати значні навантаження. Для виробництва використовують бетон високої міцності. Таким чином вдається отримати міцний і якісний виріб.

Якщо правильно провести монтаж, цей будівельний матеріал забезпечить максимальну ізоляцію. Також варто відзначити перешкоду для потрапляння вологи та звуків, пари та газу.

Область застосування плит перекриття досить широка. Плити перекриття із залізобетону потрібні для оперативного будівництва промислових підприємств, а також торгових майданчиків. Крім того, вони просто незамінні для будівництва приватних будинків.

Для перекриття приміщень пірамідальної або купольної форми вибирають шатрові панелі перекриття. Це - недорогий і зручний, незамінний будівельний матеріал з безліччю переваг. Використовуючи плити перекриття, вдасться успішно завершити будівництво гаража, відокремити від основної будівлі підвал.

Читайте також: Наркотики на будь-який смак і товщину гаманця: правоохоронці вилучили понад 200 доз забороненого "товару" у 20-річного мукачівця (ФОТО)