1. Новини Закарпаття
  2. >

Як збільшити продажі свого бізнесу за допомогою SEO просування?

⠀

Сьогодні люди вважають за краще шукати послуги або товари через свій мобільний телефон, в таких умовах бізнес змушений витрачати гроші на розробку сайту, стилістики бренду і на інші речі, щоб бути представленими в мережі інтернет. Але якщо сайт компанії не оптимізований для пошукової системи - замовлень не буде, у вирішенні цієї проблеми може допомогти приватний SEO фахівець.

Чим займається приватний SEO оптимізатор?

Завдання сеошника оптимізувати сайт для його кращого сприйняття пошуковою системою і, відповідно, підвищення позицій за ключовими словами в пошуку. Чим вище сайт перебуває в ТОПі за ключовими словами - тим більше трафік на сайт, що веде до зростання кількості замовлень.

Приватний оптимізатор сайтів проводить велику кількість різноманітних робіт, оскільки пошукова система має багато вимог до сайтів, щоб вважати їх якісними і корисними для користувача. Основні послуги SEO фахівця наступні:

  • Детальний аудит сайту з подальшим поліпшенням технічної частини проекту;
  • Збір цільових ключових слів просування за якими дасть приплив цільової аудиторії;
  • Складання правильного технічного завдання для копірайтера, щоб розміщені тексти збільшували позиції сайту в пошуку;
  • Стратегія лінкбілдингу для максимально ефективної витрати бюджету на просування.

Грамотний СЕО фахівець виходячи зі свого досвіду може побудувати індивідуальну стратегію просування сайту, яка дасть результати за кілька місяців, що для SEO оптимізації досить швидкий результат.

Переваги роботи з приватним сеошником

На відміну від роботи з маркетинговим агентством, де у вартість оплати входить оренда офісу, зарплата інших співробітників команди та інше, приватний оптимізатор обходиться набагато дешевше, оскільки не має зайвих витрат.

Також клієнтів у такого фахівця не так багато порівняно з великими компаніями, що дає змогу такому фахівцеві більш детально планувати роботи, а також приділяти більше часу саме на ваш сайт.

Дуже важливо відзначити прямий контакт з виконавцем, адже, працюючи з маркетинговими агентствами, найчастіше ви ведете контакт з менеджером проєкту, а не з виконавцем, який займається просуванням сайту, прямий контакт дає змогу швидше доносити свої думки, а також скоригувати план робіт за проєктом для кращого результату. Послуги досвідченого фахівця завжди затребувані, під час вибору відповідного підрядника необхідно звертати увагу на відгуки, портфоліо і досвід роботи.

Висновок

Роль пошукової оптимізації на сьогоднішній день важко переоцінити, ефективний підхід до SEO не просто поліпшить позиції сайту в пошуку, а й збільшить охоплення цільової аудиторії, що призведе до зростання лідів і замовлень.

Успішне просування проєкту робить бізнес більш видимим і доступним для кінцевого споживача. Приватний SEO фахівець з Києва https://korzunov.com.ua/ надає безкоштовну консультацію для власників компаній та інтернет-магазинів, що дасть змогу отримати достатню кількість інформації для розуміння проблем і перспектив просування вашого проєкту.