1. Новини Закарпаття
  2. >

Як вибрати оригінальний подарунок чоловікові

⠀

Вибір подарунка для чоловіка – це мистецтво, яке може перетворитися на справжнє задоволення. Ця стаття зорієнтує вас у виборі оригінального подарунка, такого, що запам'ятається і прийдеться до смаку вашому чоловіку. Мережа магазинів сиру та вина Сирний сомельє пропонує чудову підбірку сирних боксів та елітних алкогольних напоїв для особливого приводу. Також замовлення подарункового набору можна легко зробити на сайті Сирного сомельє.

Ідеї вражаючого чоловічого подарунку

Ми підібрали для вас варіанти презентів, які неодмінно оцінить кожен чоловік:

  • Вишуканий подарунковий алкоголь. Одним із таких чудових подарунків буде пляшка рідкісного колекційного віскі або коньяку високої якості. Ірландський, шотландський, навіть японський віскі є в асортименті Сирного сомельє. До вашої уваги унікальний односолодовий віскі Glenfiddich Project XX, розробка та створення якого є найскладнішим серед інших віскі виробника; ірландський Teeling Single Grain, що був названий найкращим віскі 2014 року. Не менш стильним презентом стане потужний та ароматний французький Armagnac Castarede, який містить спирти витримкою від трьох років, що є понад встановленим законом терміном. 

Оберіть напій, якому надає перевагу чоловік і Сирний сомельє оформить його в елегантну коробочку з дерева ручної роботи або у подарункове пакування з картону. Такий подарунок не лише порадує смакові рецептори, а й стане стильним акцентом у колекції алкогольних напоїв.

  • Супутні аксесуари. Доповніть подарунок вишуканими аксесуарами для вживання чи подачі алкоголю. Це можуть бути елегантні келихи для різних спиртних напоїв, дерев’яний столик ручної роботи для подачі сирів та келихів з вином. Такі доповнення додадуть вашому подарунку додатковий шарм та функціональність.
  • Мистецтво поєднання. Крім алкоголю пропонуємо ідеї щодо поєднання напоїв з різними закусками. Наприклад, унікальний набір сирів на подарунок, хамону, сиров’яленої ковбаски фует, який ідеально поєднується з вибраним вами односолодовим віскі, коньяком, вином. 

Створіть свій власний креативний подарунок для чоловіка, враховуючи його смаки. Наповнення може бути і без алкоголю та складатися виключно із твердих витриманих, молодих сирів Нідерландів з козячого чи коров’ячого молока, пліснявих французьких сирів та медово-гірчичного соуса. Консультанти Сирного сомельє підберуть відповідне святкове пакування для подарункового боксу та гарно все оформлять. За потреби ми здійснюємо доставку подарункових боксів по всій території України.

Додавши в подарунок вишуканий алкоголь, ви створюєте не тільки смачний, але й стильний презент, який радуватиме вашого чоловіка. Сподіваємося, що наші поради допоможуть зробити вибір, який підкреслить ваш смак та турботу.