⠀
Кількість стаціонарних телефонів в Україні невпинно зменшується. Власне, така ж тенденція спостерігається і у світі — люди переходять на мобільні телефони, відмовляються від стаціонарного зв’язку, кількість абонентів зменшується, через це оператори змушені підвищувати абонентську плату. Цей фактор підштовхує відмовлятися від дротового зв’язку ще більшу кількість абонентів. Отже, може здатися, що невдовзі стаціонарні телефони зникнуть повністю. Але насправді є низка причин, чому стаціонарний зв’язок зберігає актуальність.
Надійність
З початку повномасштабного російського вторгнення українці могли пересвідчитися, що стабільний стільниковий зв’язок — це не щось таке, що гарантоване саме собою. Без стабільного та якісного мобільного зв’язку до якого ми всі так звикли опинялися ціли райони міст внаслідок відключень електропостачання. Хакерські атаки на інфраструктуру операторів також ставали причиною того, що багато абонентів залишалися без зв’язку.
Між тим стаціонарні телефони спокійно працювали й без світла, адже в умовах надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру дротовий зв’язок вважається більш надійним. Саме тому стаціонарні телефони повинні мати усі державні установи. В сучасних умовах мати стаціонарний телефон у якості додаткового не завадить нікому, наприклад, для виклику екстрених служб.
Економія у випадку дзвінків на міські номери
Звичайно, заявити, що стаціонарний телефон зручніше мобільного, було б відвертим перебільшенням, особливо у наш час, коли технології постійно та стрімко розвиваються. Але, якщо доводиться часто дзвонити у державні установи, комунальні служби, поліклініки, то дешевше, а можливо й зручніше це буде робити зі стаціонарного телефону. Оператори мобільного зв’язку сьогодні включають у пакети послуг певну кількість хвилин для дзвінків на міські номери, але для частого спілкування з державними установами їх навряд вистачить, навіть якщо ви намагалися спеціально підпирати тариф, з урахуванням цих потреб,що маловірогідно.
Зручність для літніх людей
Хоча чимало представників старшого покоління цілком успішно опановують не лише кнопкові мобільні телефони, але й смартфони, все ж для багатьох стаціонарні телефони залишаються більш зрозумілими. Принаймні великі кнопки та екран (у випадку наявності) зручніші, ніж клавіатура мобільного.
Читайте також:
- Бідність б’є рекорди?!: критична ситуація у Закарпатській і Чернівецькій областях
- Відключення світла на Закарпатті 13 грудня: обленерго показало незвичайний графік
- Закарпаття на порозі стихійного лиха: синоптики попереджають про 3 рівень небезпеки
- Новий потужний пакет санкцій: 15-й пакет який обламає рога РФ
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 44 0 Новини партнерів