1. Новини Закарпаття
  2. >

Що таке столи з регульованою висотою і для чого вони потрібні

⠀

Облаштовуючи робочий кабінет у себе в офісі або вдома, необхідно знайти правильні меблі, що забезпечують максимальний комфорт і знижують навантаження на хребет при сидячій роботі. І, якщо ви змушені довго (по кілька годин на щоденній основі) перебувати в положенні сидячи, чудовою альтернативою звичайним столам стануть моделі з функцією регулювання висоти. Так ви зможете частину дня працювати стоячи, що дасть змогу уникнути неприємних відчуттів і болю в спині, плечах і шиї. А також профілактує низку інших неприємних симптомів і захворювань.

Столи з регулюванням висоти - недешеве задоволення. Тому важливо відповідально підійти до вибору відповідної вам моделі. Тим паче, що сьогодні на ринку представлений широкий асортимент конструкцій, що відрізняються за габаритами і функціоналом.

Переваги столів із регульованою висотою

Часто можна почути про те, що столи, регульовані за висотою - це просто новий тренд. Однак насправді такі меблі є корисними. Особливо для тих, хто довго працює в сидячому положенні.

Механізм регулювання дає змогу налаштовувати потрібну висоту конструкції для зручної сидячої роботи. Стандартні столи зазвичай не мають такої можливості. з регульованими моделями ви зможете варіювати висоту столу під конкретне крісло і ваш зріст. Серед інших переваг конструкцій:

  1. Універсальність. Такі столи можуть одночасно використовуватися для людей з різним зростом і потребами. Кожен буде налаштовувати їх під себе.
  2. Зміна положення тіла. Постійно працювати сидячи шкідливо для організму. Так підвищується навантаження на хребет, можуть спостерігатися неприємні та больові симптоми. Регулюючи висоту столу, ви зможете працювати як у сидячому, так і в стоячому положенні. Що сприяє додатковій активності та правильно розподіляє навантаження на хребет.

Як правильно вибрати стіл із регульованою висотою

Перш ніж столи з регулюванням висоти замовити, ознайомтеся з усіма моделями, представленими сьогодні на ринку. Насамперед важливо знайти надійного перевіреного виробника, який використовує якісні механізми та сучасні технології під час виготовлення конструкцій. Іншими ключовими факторами вибору столів є:

  1. Габарити. Вони залежатимуть від того, яку площу робочого місця ви маєте у своєму розпорядженні. А також скільки інших предметів, крім комп'ютера або ноутбука, буде знаходитися на столі.
  2. Максимальна і мінімальна висота. Підбирається, виходячи з вашого зросту. Бажано заздалегідь протестувати стіл у положеннях стоячи і сидячи за ним.
  3. Механізм регулювання висоти. Налаштування відповідної вам висоти може здійснюватися вручну або за допомогою електроприводу. Перший варіант вимагає великих зусиль при виставленні відповідних параметрів. Однак коштує дешевше. Електричне регулювання столу помітно спрощує експлуатацію виробу.

Звертаючи увагу на всі перераховані вище фактори, ви зможете знайти регульовані столи, які зроблять роботу ефективнішою і дадуть змогу зменшити навантаження на хребет, підтримувати правильне положення тіла і змінювати його протягом робочого дня.