1. Новини Закарпаття
  2. >

Як обрати якісні картонні коробки

⠀

Коробки з картону сьогодні активно використовуються для пакування різних категорій товару. Вони необхідні для того, аби зберегти вироби в абсолютній безпеці під час їхнього зберігання або транспортування.

Картон – міцний зносостійкий матеріал, який до того ж можна декорувати нанесенням на поверхню назви або логотипу вашої компанії. Використовуючи коробки на замовлення, ви демонструєте відповідальний підхід до ведення справи та турботу про своїх клієнтів.

Втім, головне тут не помилитися із вибором і знайти дійсно якісне та красиве пакування. Ми зібрали основні критерії, на які потрібно звертати увагу, щоб підібрати потрібні саме вам коробки з картону.

Розмір та форма пакування

Одним із найважливіших критеріїв є габарити та форм-фактор картонних коробок. Сучасне обладнання та технології дозволяють втілити в життя абсолютно будь-які, навіть нестандартні задуми. Це означає, що ви зможете замовити як класичні коробки кубічної або більш витягнутої форми, так і варіанти з нестандартним дизайном. Наприклад, у вигляді піраміди, кулі тощо.

Завчасно придумайте, яка саме форма виробів вам потрібна. Так само як і розміри. Ці параметри будуть залежати головним чином від того, що саме буде пакуватися у картонну коробку? Відштовхуйтесь від габаритів та ваги вмісту.

Дизайн картонних коробок

Звичайні базові картонні коробки без будь-яких декоративних та розпізнавальних елементів забезпечують якісне та надійне зберігання і транспортування товару. Однак нічого не говорять покупцям саме про ваш бренд. Ви можете зробити пакування ефективною рекламою, яка підвищує лояльність уже існуючих клієнтів та допомагає привабити нову аудиторію.

А для цього потрібно замовити брендовані картонні коробки. Брендування полягає переважно у:

  1. Нанесенні логотипа та назви компаній. Вони мають бути помітними та легко розпізнаватися.
  2. Використанні ваших корпоративних відтінків. Якщо у вашого бренду є кольори, які повторюються в інтер'єрі або інших елементах концепції, використовуйте їх під час замовлення коробок. Сьогодні картон можна пофарбувати у будь-які, навіть найскладніші відтінки.

Матеріал картонної коробки

Очевидно, що таке пакування виготовляється з картону. Однак його щільність та міцність можуть варіюватися.

Завчасно визначте, наскільки міцним має бути виріб, відштовхуючись від ваги товару, що буде в ньому зберігатися чи транспортуватися. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент пакувальної продукції, щоб ви мого підібрати варіант для різних категорій виробів.