1. Новини Закарпаття
  2. >

Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?

⠀

Логопед - це спеціаліст, який відіграє важливу роль у виправленні мовних порушень у дітей та дорослих. Такий спеціаліст має доволі великий попит на свої послуги, оскільки більшість батьків прагнуть покращити вимову своїх дітей.

Заробітна плата логопеда залежить від різних факторів, таких як: регіон, попит та досвід. 

У Закарпатській області ця професія оцінюється доволі низько. Наприклад, середній рівень доходу логопеда в Ужгороді становить від 8000 до 15000 гривень на місяць. У Мукачеві ця цифра коливається від 7000 до 13000 гривень, а в Хусті - від 6000 до 12000 гривень. 

Підвищити свій дохід лікар-логопед може  репетиторством та індивідуальними заняттями. Такі заняття з логопедом можна проводити як офлайн так і онлайн.

Скільки заробляє логопед на фрілансі? 

Світ змінюється, з ним зʼявляються і нові можливості заробітку. Фріланс, вже давно, став для спеціалістів основним джерелом заробітку. 

Пропонуємо розглянути можливий заробіток лікаря-логопеда в Закарпатській області. 

Ужгород 

В місті Ужгород логопед-фрілансер заробляє від 200 - 400 гривень за годину. Отже, при стабільному навантаженні 10-15 годин на тиждень, логопед може заробити 17000 - 18000 гривень/ місяць. 

Офлайн заняття можуть коштувати дорожче – 250-450 гривень за годину. Тоді, фахівець зароблятиме 25000-27000 гривень на місяць.

Поєднавши роботу на фрілансі з роботою на державну установу лікар зароблятиме від 30000-34000 грн/міс.

Мукачево 

В місті Мукачево середня ставка логопеда – 150-300 гривень за годину. За 10-15 годин на тиждень логопед може заробити 3000-3750 гривень.

Офлайн заняття коштує 200-350 грн/год. Отже, це приблизно 19000-21000 гривень на місяць.   

Поєднуючи фріланс з роботою в державній установі лікар-логопед в Мукачеві зароблятиме від 25000-30000 гривень на місяць. 

Хуст

У місті Хуст середня ставка логопеда коливається від 150 до 250 гривень за годину. За 10-15 годин роботи на тиждень логопеда очікує заробіток від 2500 до 3000 гривень.

Офлайн заняття з логопедом в місті Хуст коштують від 200 до 300 гривень за годину. Таким чином, лікар може мати дохід від 15000 до 17000 гривень на місяць.

Поєднуючи роботу фріланс з роботою в державній установі, лікар-логопед у Хусті може отримувати від 22000 до 25000 гривень на місяць.

Отже, фріланс може стати не лише додатковим, але й основним джерелом доходу для логопедів. 

Переваги та недоліки фрілансу  

Фріланс – це форма зайнятості, яка надає багато переваг, але має і свої недоліки. Цей спосіб роботи відкриває безліч можливостей для самореалізації. Проте, потребує вміння ефективно керувати своїм часом і конкурувати на великому ринку.

Переваги фрілансу

1. Гнучкий графік

Фріланс дозволяє працювати в зручний для вас час. Ви можете самостійно планувати ваш робочий день та пристосовувати його до вашого особистого життя.

2. Можливість працювати з будь-якого місця

Ви можете працювати з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Це дозволяє подорожувати та працювати в різних місцях.

3. Самостійність

Фріланс дає вам можливість самостійно керувати своєю кар'єрою. Ви вільні вибирати ті проєкти, які вас цікавлять.

4. Високий дохід

Ви можете заробляти більше на фрілансі.

Особливо, якщо вам вдається просувати свої послуги та встановлювати високі ціни за вашу роботу.

Недоліки фрілансу

1. Нестабільний дохід

Дохід може коливатися щомісяця. Це створює фінансову нестабільність.


2. Відсутність переваг офіційного працевлаштування

Фрілансери часто не мають таких переваг, як:

  • медична страховка

  • відпустки

  • лікарняні

Проте, час у ваших руках, тому ви можете самостійно організувати собі відпустку. 

3. Час

Не всі вміють ефективно керувати своїм часом та встановлювати робочі графіки. Через це можуть перепрацьовувати або навпаки, працювати недостатньо.

4. Конкуренція

Фріланс-ринок дуже конкурентний. Це впливає на залучення нових клієнтів та стабільність доходу.

Загалом, фріланс для логопеда – це вигідна та перспективна робота. Він може бути вашим основним видом заробітку або стати доповненням до основної роботи. Завдяки цьому, ви можете самостійно оцінювати свою роботу та формувати графік.

 Фріланс дозволяє реалізувати свій потенціал та отримувати стабільний дохід. Також, він може бути відмінною додатковою зайнятістю не лише для логопедів, а й для будь-яких інших фахівців. Наприклад, для репетиторів, роль яких є вкрай актуальною на даний момент. Хочете заробляти на своїх знаннях більше? Спробуйте себе у фрілансі, і ви точно не пошкодуєте.