1. Новини Закарпаття
  2. >

Вибір машинки для стрижки: основні критерії

Гарна зачіска обов'язковий атрибут не лише жінок, а й чоловіків. Основним пристроєм який дозволить її отримати без складних зусиль стане машинка для стрижки.

Гарна зачіска обов'язковий атрибут не лише жінок, а й чоловіків. Основним пристроєм який дозволить її отримати без складних зусиль стане машинка для стрижки.

Гарна зачіска обов'язковий атрибут не лише жінок, а й чоловіків. Основним пристроєм який дозволить її отримати без складних зусиль стане машинка для стрижки. Правильний вибір - запорука ефективності та результату. Знайти та замовити обладнання можна для домашнього використання або купити машинку для стрижки оптом для перукарні, салону та інших варіантів бізнесу. На які аспекти варто звернути увагу при виборі?

Типи машинок для стрижки

В залежності від подальшої експлуатації, вдома раз в місяць чи професійно, по декілька раз на день, визначають тип машинки для стрижки.

Які бувають пристрої, в чому їх переваги та недоліки?

  • роторна модель. Основа роботи - обертання ножів по кругу та зрізання волосся. Оптимальний вибір для короткої та середньої довжини, забезпечують ефективний та швидкий результат. Часто купують спеціально для формування коротких стрижок чи роботи з бородою. Серед мінусів - менша точність рухів, можливо прийдеться повторити прохід, та невідповідність використання для довгого волосся.
  • вібраційний пристрій. Працюють на основі вібрацій, ножі рухають з великою швидкістю, вертикально. Універсальна експлуатація для різної довжини волосся, підходять для дуже густих та довгих локонів. Точний результат та можливість контролювати довжину. Підходять для стрижок різного стилю, фактури. Недоліки - менша потужність у порівнянні з роторними, необхідність постійної очистки та періодичної заміни ножів.
  • пристрої з пивотним (анкерним) двигуном. Працюють плавно, ножі рухаються вперед-назад. Найкраща точність та можливість контролю процесу стрижки. Вибір для професіонального застосування, майстрів, які створюють складні, текстурні зачіски. Та варто враховувати складності в обслуговуванні (спеціальні сервісні центри) та дороговизну анкерної моделі. Також такі прилади не варто обирати новачкам, адже ефективне використання потребує відповідних умінь.

Таким чином, вибір машинки за її типом та принципом роботи у значній мірі визначають умови експлуатації та досвід користувача. Для короткого волосся та швидкого результату варто замовити роторну машинку, для довгого - вібраційну модель. Оптимальний варіант професійного обладнання - анкерна машинка для стрижки.

Важливі критерії вибору

Спеціалісти виділяють ряд критеріїв, на які також варто звернути увагу обираючи техніку:

  • показник потужності. Визначає наскільки добре та швидко пристрій справить зі стрижкою різного волосся. Для використання вдома підійдуть моделі 10-15 Вт, для майстрів-перукарів більше 15 Вт;
  • матеріал та збірка. Конструція має бути міцної, елементи щільно прилягати один до одного. Зазвичай виробники пропонують корпус із пластику або металу;
  • функції та насадки. Орієнтація на конкретні потреби. Доступне регулювання довжини, набір насадок, можливість самозаточування ножів та ін.
  • ціна та бренд. Вартість формується від характеристик пристрою, наявності додаткових опцій та звісно репутації бренду на ринку.

Перед покупкою варто почитати відгуки про модель та виробника, детально ознайомитися з можливостями пристрою та приміряти їх до своїх потреб.