1. Новини Закарпаття
  2. >

Наліпки як стратегія маркетингу

⠀

Наклейки для бізнесу та стікери — недорогий ефективний і ненав’язливий спосіб розповісти про бренд чи продукт й залучити нову аудиторію, який можна успішно використовувати в різних сферах. Бо хто ж не любить наліпки?

Розглянемо, чому саме наліпки такі привабливі для компаній, які їхні особливості й переваги.

Чому саме рекламні наклейки?

Рекламні наліпки на замовлення https://newmedia.ua/chto-pechataem-3/poligraficheskaya-produktsiya-3/naklejki-2/ мають низку переваг як стратегія маркетингу, адже це можливість обрати як готові варіанти, так і гнучко розробити унікальні стікери для різних цілей.

Низька вартість. Порівняно з іншими маркетинговими каналами комунікації, наклейки відносно недорогий спосіб просування, особливо при масовому друку.

Широке охоплення. Фірмові наклейки можна розміщувати майже скрізь, включаючи автомобілі, ноутбуки, пляшки з водою та інші предмети, що забезпечує широке охоплення цільової аудиторії.

Довговічність. Наклейки виготовлені зі стійких матеріалів, як, наприклад, самоклейка плівка, можуть витримувати будь-які погодні умови, а це гарантія постійного нагадування про бренд.

Універсальність. Наклейки можна гнучко змінювати до будь-якого дизайну чи розміру та навіть друкувати різні наліпки в одному тиражі, наприклад, у New Media.

Різновиди наліпок

Існує широкий спектр наліпок, які можна використовувати для маркетингових цілей. Кожен із видів наклейок має свої переваги та особливості, які залежать зокрема від того, на яких матеріалах і як друкують наклейки.

Самоклейкі паперові наліпки. Це найпростіший різновид наклейок, які чудово підходять для внутрішнього використання, наприклад, для пакування продуктів.

Наліпки на самоклейкій плівці. Такі стікери, наліпки підходять для використання як у приміщеннях, так і на вулиці. Стікери можуть мати як білу, срібну, так і прозору основу, що зливається з поверхнею.

Шильда. Це об’ємні наліпки, які мають самоклейку основу. Цей варіант ідеальний для створення унікальних та привабливих дизайнів.

Застосування брендових наклейок

Брендові наклейки можна використовувати для різних маркетингових цілей.

Привернення уваги. Наліпки — веселі, креативні та помітні. І тому вони привертають увагу потенційних клієнтів на ділових подіях, заходах або навіть на вулицях. Наліпки з логотипом компанії підвищать впізнаваність, адже клієнти, які отримають таку наліпку, згадуватимуть про бренд.

Реклама продуктів. Наклейки можна використовувати для реклами конкретних продуктів або послуг, надаючи потенційним клієнтам ключову інформацію та заохочуючи їх до купівлі. Використовуйте наліпки для акцій. Наприклад, клієнти можуть розміщувати фото з вашими наліпками в соцмережах з хештегом #MyBrandSticker.

Побудова лояльності до бренду. Брендовані наклейки можна використовувати як подарунки чи бонуси для клієнтів, щоб висловити подяку за їхню підтримку й створити позитивне враження від бренду. Наприклад, разом з покупкою можна роздавати й стильні наліпки з мотиваційними фразами.

Зв'язок з клієнтами. Привабливі наклейки з QR-кодами можна використовувати для збору контактів клієнтів або мотивації перейти на сайт чи сторінки в соцмережах.

Звісно, крім креативної концепції та дизайну важливо подбати й про стійкість наліпок та якість друку. У New Media не тільки запропонують різні матеріали для наклейок, але й проконсультують, які з них краще підійдуть до конкретних потреб.