1. Новини Закарпаття
  2. >

Безкоштовне навчання в університетах Чехії – допомога Praque Education Centre

Навчання у Praque Education Center допоможе в освоєнні чеської мови і не лише.

Навчання у Praque Education Center допоможе в освоєнні чеської мови і не лише.

  Для тих, хто планує вступити на безкоштовне навчання до державного університету Чехії, якісна підготовка до вступу ВНЗ Чехії з Praque Education Center – відмінне рішення.

  Чеська мовна школа має право приймати державний іспит з чеської мови. Для вступних іспитів потрібно обов'язково вивчити чеську мову – потрібен рівень не нижчий за В2.

  Навчання у Praque Education Center допоможе в освоєнні чеської мови і не лише. Тут проводяться позашкільні заходи для того, щоб розвивати у студентах важливі особисті якості, які будуть важливими для адаптації у чеському студентському середовищі. І це дуже важливо.

  Тепер освіта в Чехії доступна практично кожному. Завдяки навчанню в Praque Education Center вдасться значно підвищити мовний рівень, максимально занурившись у мовне середовище. Ви зможете навчатися у найкращих навчальних закладах Чехії. Проходити навчання ви у професійних викладачів.

  На вас чекають незабутні розважальні та екскурсійні програми. Програми підбираються індивідуально, у суворій відповідності до рівня мови та типу занять. Програма підготовки включає курс чеської мови та методики, а також різні нововведення. На вас чекають приємні та корисні бонуси. Ви зможете спілкуватися із чеськими студентами. Для студентів – спортивні секції, що дає можливість долучитись до місцевих видів спорту. Таким чином, після вступу до університету, ви зможете швидко знайти однодумців та друзів серед чеських студентів.

Читайте також: Закарпатець безслідно зник за кордоном: родина просить допомоги у пошуках (ФОТО)