1. Новини Закарпаття
  2. >

Екзотична шкіра для сумок та гаманців

⠀

Зазвичай у якості сировини для виготовлення галантерейної шкіри ми звикли бачити велику та малу рогату худобу. Але не менш популярними є сумки, гаманці та портмоне з екзотичних тварин. Чим ця категорія натуральних матеріалів приваблює майстрів шкіряної справи та їх клієнтів, які переваги і недоліки мають подібні речі? Про це поговоримо нижче, і почнемо з того, що саме входить в перелік екзотичних шкір?

Які види натуральної шкіри належать до екзотичних?

Традиційно, екзотичною називають шкіру, що виробляється з наступних тварин:

  • змії — від кобри до анаконди та пітона;
  • крокодил, а також алігатор і кайман;
  • ігуана;
  • варан;
  • страус;
  • скат та акула.

Більшість тварин вирощують на спеціальних фермах, інших видобувають на полюванні з урахуванням закону та існуючих обмежень. М’ясо деяких використовується як делікатес і поставляється в дорогі ресторани, а шкіра стає сировиною для промислового виробництва екзотичних матеріалів.

Крім цих доволі популярних видів шкіри можна зустріти і досить рідкісні, речі з яких виготовляються виключно поштучно і на замовлення. І якщо сумку з крокодила чи туфлі з пітона можна зустріти доволі часто, то чохол для смартфону з лап великих птахів на кшталт грифа, орла або трохи менших за розміром куріпок та павлінів, чи портмоне з черепахи — це доволі рідкісне явище.

Головні переваги екзотичної шкіри

Перша перевага, за яку полюбляють екзотику, це її неповторний малюнок. Він абсолютно унікальний як за формою, так і за кольором. Якщо шкіра крокодила здебільшого однотонна, то пітон не тільки має візерунок, а ще й буває різнокольоровим з переходами та плямами.

Другим фактором на користь цього матеріалу можна назвати неймовірну міцність при невеликій товщині, як, наприклад, зміїна шкіра, або скат чи ігуана.

Третьою причиною, через яку модники віддають перевагу екзотиці, - є фактурність. Серед найбільш цікавих лицьових поверхонь зазначимо шкуру ската. Унікальний зовнішній вигляд цього матеріалу нагадує безліч невеликих намистин різного розміру, які вкривають всю поверхню і при цьому дуже щільно прилягають одна до одної. Скат продаєтся як у звичайному природному вигляді, так і відполірованим. Також цікаву поверхню з безліччю пухирців має шкіра страуса. Але на відміну від морского ската, страусячі намистинки розташовані по всій площі рівномірно і не суцільним шаром, а на відстані, що становить +/- 10 мм.

Четвертий плюс — екзотична шкіра добре піддається фарбуванню, що значно розширює кольорову палітру, а значить і фантазію дизайнерів. Більшість артикулів можна купити в глянцевому або матовому виконанні.

Вироби з екзотичної шкіри вже багато років не виходять з моди і виготовити їх може навіть новачок. Загалом, екзотика не потребує якогось додаткового прикрашання, окрім, хіба що, якісної фурнітури. Купити її можна на нашому сайті. Також інтернет-магазин Бахтарма пропонує професійний інструмент для роботи з натуральною шкірою, нитки та голки для ручного або машинного шиття, засоби для фінішної обробки виробу а також для подальшого догляду за ним. Для тих, хто вирішив подарувати створену власноруч річ в якості презенту, ми пропонуємо придбати стильну упаковку. У разі виникнення складнощів або питань, на допомогу прийде наш консультант. Спілкування можливе на сторінках сайту або в будь-якому месенджері.