1. Новини Закарпаття
  2. >

Бюстгальтери для вагітних та годуючих мам ТМ Аніта

⠀

Є багато різних стилів бюстгальтерів для вагітних і мам, що годують. Тому часом може бути складно зрозуміти, як вибрати бюстгальтер для вагітних і що краще для вас. На щастя, є спеціалісти, які можуть допомогти.

Професійний погляд на бюстгальтер для вагітних вважається гарною ідеєю у багатьох європейських країнах, і Україна не є винятком. Правильно підібраний бюстгальтер забезпечує максимальний комфорт та підтримку. Якщо у вас уже є на прикметі модель, що сподобалася, фахівець також підкаже, чи підходить вам такий ліфчик при вагітності.

Найважливіші питання про бюстгальтери для вагітних і годуючих мам

Коли починати носити бюстгалтер для вагітних замість свого звичного? Чи правда, що не можна носити кісточки і потрібні лише безшовні бюстгальтери для вагітних? Що потрібно шукати у бюстгальтері? Усі ці питання найчастіше хвилюють жінок у цей відповідальний період.

Як правило, більшість змін у грудях відбувається приблизно до 4 місяців (16 тижнів), тому це гарний час для примірки.

Коли ви годуєте грудьми, ваші груди можуть збільшуватися і зменшуватися у розмірі протягом дня в міру вироблення та видалення молока. Затримка рідини на пізніх термінах вагітності також може спричинити збільшення грудей. Хоча це може бути лише невелика зміна розміру, проте жорсткі кісточки можуть тиснути на ваші груди, коли вони наповнюються, збільшуючи ризик закупорки проток та інших серйозних проблем.

Ось чому не рекомендуються бюстгальтери на кісточках. Тим не менш, існують бюстгальтери для вагітних з гнучкою тонкою підтримкою.

Коли ви приміряєте різні фасони, перевірте чашечку бюстгальтера, відкриваючи і закриваючи її. Більшість бюстгальтерів ТМ Аніта відкриваються для годування, тому ними керувати легше, ніж звичайним допологовим бюстгальтером.

Шукайте бюстгальтери, в яких вся чашка відкидається, а не жорсткі моделі «з люком», які також можуть тиснути на повні груди під час годування? Ви можете придбати бюстгальтери із застібкою по центру спереду або із застібкою на плечі.

Чи потрібно носити бюстгальтер для вагітних і годуючих мам під час сну?

Це повністю залежить від особистих переваг. Є спеціальні бюстгальтери ТМ Аніта для сну, які ви також можете купити, або ви можете просто носити укорочений топ або інший бюстгальтер із м'якою чашкою.

Де купити бюстгальтер для вагітних і як його доглядати?

Краще бюстгальтер для вагітних купити Київ плюс щонайменше два для запасу. Оскільки з грудей може виділятися молоко, вам доведеться міняти бюстгальтер частіше, ніж зазвичай. Періть бюстгальтери вручну у м'якому милі. Немає необхідності замочувати їх у відбілювачах або інших розчинах для виведення плям. Це послабить тканину виробу, атакож може спричинити подразнення шкіри.