1. Новини Закарпаття
  2. >

Захист шкіри від сонця в холодну пору року

⠀

Взимку багато хто з нас забуває про необхідність захисту шкіри від сонячного випромінювання. Однак сонячна активність залишається навіть у холодні місяці, і захист шкіри важливий не лише влітку, а й узимку. Адже зимове сонце може бути оманливим. Особливо в сонячні дні, коли земля вкрита снігом, адже він відбиває сонячне проміння, посилюючи їх вплив на шкіру. Крім того, холод та вітер можуть призвести до зневоднення шкіри, зробити її більш вразливою до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Сонячна активність в холодну пору року

Навіть в хмарні дні ультрафіолетові промені все одно проникають через хмари та можуть спричинити пошкодження шкіри. Тож як тільки ви збираєтесь покинути слоти VIP Casino та вийти на вулицю, потрібен захист шкіри. Існує два типи УФ-променів, які можуть досягти земної поверхні:


  1. УФ-А.

  2. УФ-В.


УФ-А промені проникають у шкіру глибоко і можуть призвести до старіння шкіри, а УФ-В промені можуть спричинити сонячні опіки та підвищити ризик розвитку раку шкіри. Тому використання сонцезахисних засобів  є неодмінною частиною догляду за шкірою взимку та восени.

Як вибрати захист

Оптимально використовувати засоби з SPF, щоб захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Сонцезахисний крем слід застосовувати на відкриті ділянки шкіри навіть якщо небо затягнуте хмарами.


Вибір відповідного засобу сонцезахисного фактора (SPF) є ключовим моментом у захисті шкіри. SPF визначає, наскільки ефективно крем блокує ультрафіолетові промені. У зимовий час достатньо використовувати кошти з SPF25-30, але якщо ви проводите багато часу на вулиці або на гірськолижному курорті, краще вибрати рівень SPF від 50 та вище. Як правильно користуватись сонцезахисним кремом взимку:


  1. Засіб слід наносити за 15-30 хвилин до виходу на вулицю.

  2. SPF засоби наносять зверху основного, денного крему.

  3. Особливу увагу слід приділити зонам, схильним до сильного впливу сонячних променів, таким як обличчя, шия і руки.

  4. Оновлювати крем варто кожні дві години перебування на вулиці.


Після перебування на сонці важливо підтримувати шкіру, що опинилася під впливом ультрафіолетового випромінювання. Ввечері можна використовувати зволожувальні креми, які допоможуть відновити природний баланс вологи у шкірі. Якщо шкіра дуже суха — варто віддати перевагу відновлювальним засобам. Пам’ятайте, що сонячна активність не зникає повністю навіть у холодні місяці, тому правильний захист за допомогою сонцезахисних засобів та додаткових заходів — запорука здоров'я та краси.