1. Новини Закарпаття
  2. >

Нові функції Гугл Фото, про які варто знати кожному користувачу

⠀

Гугл Фото є одним з найпопулярніших додатків, який допомагає зберігати та обмінюватися фотоконтентом на смартфонах. Сьогодні ним користується безліч людей у всьому світі. Але, не всі знають про нові корисні функції, що з’явилися в останніх оновленнях Google Photo.

Взагалі, найцікавіші впровадження цей застосунок отримав протягом 2023 року і, не дивлячись на це, деякі з них стали доступними для користувачів Андроїд та iOS лише нещодавно. Серед цікавих опцій слід зазначити: збереження копій у форматі RAW, видалення зайвих деталей з фото завдяки штучному інтелекту (ШІ) та групування схожих зображень у стопки. Тим часом відволіктися від звичайних справ допоможуть бездепи https://rcgroup.com.ua/ru/bonuses/pin-up-casino-bonusy/, які можна застосувати для безкоштовної гри в ігрові автомати. 

Що відомо про функції збереження фото у RAW та видалення зайвих елементів із залученням ШІ

Почати слід з очевидного, формат RAW представляє так звані необроблені зображення без зайвого стиснення. Тобто, після завантаження знімка у хмару, людина матиме можливість самостійно обробити його у зручному графічному редакторі. Під час користування опцією, варто пам’ятати, що:

  • Сучасні смартфони давно вміють знімати без втрати якості (вони позначаються, як RAW);

  • Ці фото можуть завантажуватися до Гугл Фото автоматично;

  • Функція корисна, але необроблені знімки займають багато місця у сховищі (безліч користувачів мають всього 15 Гб). Тобто, для економії місця доведеться змінювати формат у JPEG, або оформити підписку для розширення пам’яті.

Тепер, стосовно опції Magic Eraser, або видалення зайвих об’єктів з фото. Ця можливість раніше була лише у власників телефонів Pixel, але у лютому 2023 року вона стала доступною для користувачів пристроїв Андроїд та iOS. Інструмент інтегровано в редактор Гугл Фото та, за допомогою ШІ видаляє будь-які зайві елементи, наприклад людей на задньому плані.

Наведення порядку у медіатеці одним кліком, або опція фотостопок 

Хоча Photo Stack дебютував ще у листопаді минулого року, тоді він був доступним лише для користувачів Айфонів. 24 січня 2024 року нова функція Гугл Фото стала також відкритою для Андроїд-смартфонів. За повідомленням 9to5Google, вона здатна групувати знімки зі схожим змістом, що сприяє доведення загальної бібліотеки до ладу. 

Функція стопок буде корисна людям, що звикли фотографувати кілька разів поспіль для гарного результату. Раніше, подібні кадри “розбігалися” вглиб стрічки і їх доводилося довго шукати. Зараз, ШІ сортує подібні фото до стопок, розуміючи, що вони зроблені у межах однієї локації та протягом малої кількості часу. 

Для запуску цього функціоналу потрібно зробити пару кроків. Спочатку, потрібно відчинити налаштування Гугл Фото, а потім перевести “Stack similar photos” до активного положення. Після цього, знімки почнуть гуртуватися у стопки автоматично.